Industrijas Ziņas

Iesaisties akcijā “HOLI SIRDSPUKSTI”, dari labu un saņem bezmaksas ieeju festivālā!

Raksta attēls - Iesaisties akcijā “HOLI SIRDSPUKSTI”, dari labu un saņem bezmaksas ieeju festivālā! Publicitātes foto

06.06.2016 / Parmuziku.lv

Trešdien, 8. jūnijā no plkst. 12:00 līdz 15:00, HOLI ģimene aicina ikvienu iesaistīties vēl nebijušā un patiesi sirsnīgā akcijā “HOLI SIRDSPUKSTI”. Tā iedvesmos, iedrošinās un radīs smaidu ikviena akcijas dalībnieka sejā, jo mērķis ir cēls - palīdzēt ne tikai sev, bet arī sniegt palīdzīgu roku saviem līdzcilvēkiem.

Šāda veida akcija Latvijā tiek aizvadīta pirmo reizi, kas gan tiešā, gan pārnestā nozīmē simbolizē sirds siltumu, spēku un mīlestību. 8.jūnijā, akcijas ietvaros, būs iespēja ne tikai sniegt palīdzīgu roku, bet arī apskatīt, iespējams, jau sen aizmirstus kultūras objektus un Vecrīgas ainavas.

Krāšņais ceļojums sākas plkst.12:00, 13:00 un 14:00, Kungu ielā 1, pie “Costa Coffee” un kopā ar “HOLI SIRDSPUKSTI” aģentiem būs iespēja ceļot pa sirds formas trasi. Akcijas ietvaros ir izveidoti 3 kontrolpunkti, kuros jāsavāc akcijas zīmogi, lai saņemtu bezmaksas ieejas biļeti uz HOLI Krāsu festivālu, kas norisināsies 9. jūlijā, Lucavsalā.

“SIRDS TRASĒ” ir izveidoti trīs punkti, kuros var dažādos veidos iesaistīties, izglītoties un sniegt savu atbalstu, lai ar kopīgiem spēkiem padarītu mūsu sirdspukstus skaļākus.

  • Pirmais punkts kopā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” aicina nepalikt malā un apgūt pirmās palīdzības sniegšanu, un pastāstīs, kā pareizi sakārtot pirmās nepieciešamības aptieciņu.
  • Otrajā punktā aicinam palīdzēt meitenei, kura patreiz ārstējas Vācijā.
  • Trešais punkts sadarbībā ar “Valsts Asinsdonoru centru” aicina sirdīm pukstēt skaļāk un kļūt par asins donoru. Lai piedalītos līdzdalības akcijā, līdzi ir jāņem personu apliecinoši dokumenti.

Zigurds Kursišs, HOLI krāsu festivāla radītājs, par akciju “HOLI SIRDSPUKSTI” stāsta: “Ideja par šāda veida akciju radās personīgas pieredzes iespaidā. Pieļauju, ka mums visiem dzīvē ir bijuši brīži, kad ir nepieciešama palīdzīga roka. Tieši šāds arī ir šīs akcijas mērķis - sniegt palīdzīgu roku tiem, kam tā ir nepieciešama visvairāk. Kā pateicību par iesaistīšanos, HOLI ģimene katram, kurš HOLI pasē savāks 3 zīmodziņus, dāvās bezmaksas ieeju HOLI Krāsu festivālā. Esmu pārliecināts, ka pasauli var mainīt tikai mainoties pašiem, tāpēc aicinu visus iesaistīties.”

Akcijas “HOLI SIRDSPUKSTI” galvenie vēstneši būs desmit riteņbraucēji, kuru velosipēdus klās milzīgs krāsainu balonu “mākonis”, kas simbolizē vieglumu, gaisīgumu un brīvību!

Viens, divi, trīs un vairākas sirdis ir piepildītas! Nestāvi malā, jo būt līdzās ir pavisam vienkārši.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!