Oktobra sākumā Rīgā notiks mūziķu labdarības skrējiens “Pieliec plecu!”

Raksta attēls - Oktobra sākumā Rīgā notiks mūziķu labdarības skrējiens “Pieliec plecu!” Foto: Rolfs Vendiņš

05.09.2023

8. oktobrī Rīgā pie Māras dīķa, otro gadu pēc kārtas notiks nodibinājuma “Fonds Līdzskaņa” organizētais mūziķu labdarības skrējiens “Pieliec plecu!”, kura ietvaros tiek vākti ziedojumi veselības un citās grūtībās nonākušajiem mūziķiem, lai palīdzētu viņiem atgriezties uz skatuves un atkal iekļauties sabiedrībā.

Skriešanas entuziasti, mūziķi, mūzikas cienītāji un atbalstītāji aicināti pieteikties Mūziķu labdarības skrējienam “Pieliec plecu!”, ko organizē nodibinājums "Fonds Līdzskaņa”, un šogad, pievienojoties “Radio SWH”.

Nodibinājums "Fonds Līdzskaņa” savu darbību aizsāka pirms septiņiem gadiem un šo gadu laikā sniedzis palīdzību vairāk nekā 35 mūziķiem un viņu ģimenēm. Starp tiem, kuriem bijusi nepieciešamība pēc atbalsta bija arī grupas “Eolika” solists Dainis Dobelnieks: ““Fonds Līdzskaņa” ir nozīmīgs gan manā, gan, esmu pārliecināts, arī citu mūziķu, kam bijusi nepieciešama palīdzība, dzīvē. Tāpēc paldies par palīdzību man ļoti, ļoti sāpīgā dzīves mirklī, paldies par atbalstu, lai es atkal varētu iet publikas priekšā, būt uz skatuves, darīt darbu, kas man patīk.”

Labdarības skrējiens notiks 8. oktobrī sākot no plkst. 11.00 Rīgā, pie Māras dīķa. Skrējienā var piedalīties ikviens neatkarīgi no vecuma un sagatavotības, izvēloties sev piemērotāko  – skriešanu, nūjošanu vai soļošanu.

Būs pieejamas divas distances: standarta distance 5,2 km kopgarumā (4 apļi apkārt Māras dīķim), kā arī īsākā distance – 1,3 km (viens aplis). Gan skrējiena laikā, gan pēc tā dalībniekus un visus klātesošos uzmundrinās Latvijā pazīstami mūziķi un Dj.

Reģistrēties skrējienam var no šodienas līdz pat norises dienai – 8. oktobrim mājaslapā www.lidzskaņa.lv, sadaļā “Veikals”, ar ziedojumu 10 eiro apmērā vai arī pasākuma norises vietā  - 15 eiro ziedojumu iemetot ziedojuma kastītē. Visi savāktie līdzekļi tiks izlietoti palīdzības sniegšanai mūziķiem. Pasākuma organizatori aicina neatlikt pieteikšanos skrējienam uz beidzamo brīdi un pieteikties dalībai skrējienā jau šobrīd.

 Vairāk informācijas par labdarības skrējienu “Pieliec plecu!” un nodibinājuma "Fonds Līdzskaņa" darbību  -  www.lidzskana.lv 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!