Deju soļi, kuri mainīja pasauli

Raksta attēls - Deju soļi, kuri mainīja pasauli Ekrānšāviņu kolāža

27.10.2015 / Parmuziku.lv

Mūzika bez dejām nav iedomājama. Apkopojām video, kuru deju soļi daudziem spilgti palikuši atmiņā.

Šobrīd interneta pasaulē var sekot līdzi daudz un dažādām video versijām repera Drake jaunajam video klipam. Par tām rakstijām šajā rakstā.

Bet šis noteikti nebūt nav pirmais mūzikas video ar deju elementiem, kurš ir sajūsminājis vai licis šausmināties tūkstošiem cilvēku pasaulē. Tāpēc izveidojām nelielu atskatu uz atmiņā palikušajiem mūzikas video, kuros novērojami leģendāri, visai interesanti vai pat savdabīgi deju soļi. 

Michael Jackson - Billie Jean

Lai arī Džeksons demonstrēja perfektu horeogrāfiju videoklipā Thriller, daudziem atmiņā vairāk ir palicis viņa leģendārais moonwalk deju solis no dziesmas Billie Jean. Interesanti, ka tas nemaz īsti nav redzams videoklipā, jo pirmo reizi Džeksons to ir nodejojis pie šīs dziesmas kādā šovā, bet tas nemaina faktu, ka moonwalk tiek saistīts tieši ar šo dziesmu.

Britney Spears - .. Baby One More Time

Zināt Britnijas Spīrsas dziesmu deju soļus, tāpat kā visu boibendu un meiteņu grupu dziesmu deju soļus, bija katra cienīga millenium laika bērna pienākums.

'N Sync - Bye Bye Bye

Spice Girls - Wannabe

Los del Rio - Macarena

Kurš gan no mums nav kaut reizi dejojis šo deju? Starp citu, vai Tu zini par ko patiesībā ir šī dziesma? Jā, mēs arī bijām pārsteigti. Spied šeit, lai uzzinātu.

Soulja Boy Tell'em - Crank That

2007. gadā teju katrs populārā hip hopa mūzikas cienītājs uzskatīja par vajadzīgu iemācīties šo supermena deju.

Beyoncé - All The Single Ladies

Kad klubos atskanēja šī dziesma, tad uzreiz varēja noteikt, kuras no dāmām ir bez otrajām pusītēm. Kā? Pavisam vienkārši - viņas perfekti pārzināja šīs dziesmas deju soļus. 

Radiohead - Lotus Flower

Šis klips un deja varbūt ne tik ļoti saviļņoja pasauli, kā daudziem parādīja to, ka neprasme dejot arī ir prasme.

OK Go - Here It Goes Again

Interesanti, cik diez daudz cilvēki ir centušies atdarināt šo savdabīgo deju? (Noteikti neiesakām, var beigties sāpīgi.)

PSY - GANGAMSTYLE 

Pilnīgu neprātu piedzīvoja šīs dziesmas video vai, precīzāk, deja. To dejoja visi, to dejoja visur un internets tika pārpludināts ar neskaitāmām šīs dejas versijām. Tāpat arī neizpalika sadalīšanās divās frontēs - tie, kuri šo dziesmu un deju dievināja, pret tiem, kuriem šī dziesma un deja uzdzina šermuļus. Kurā pusē biji Tu?

Sia - Chandelier

Vēl pavisam nesen daudzi nebeidza brīnīties par šīs mazās meitenītes plastiku un talantu, tāpat kā daudzi nebeidza šokēties par teju puskailas meitenes it kā erotisku deju. 

Mixeri - Esi Reāls

Bet vispār - bija stilīgi mācēt izdejot arī šīs dziesmas deju soļus. 

Ufo - Pastum, Pastum, Pietupies

Kura ballīte gan ir iedomājama bez šī?

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!