Kanādiešu reperis Drake danco pie latviešu šlāgeriem. Burvīgi!

Raksta attēls - Kanādiešu reperis Drake danco pie latviešu šlāgeriem. Burvīgi!

26.10.2015

Horeogrāfijas paraugstunda.

Dreika īpašā horeogrāfija dziesmai "Kaija"

Arī pie šī Dreiks dejo lieliski!

Patiesībā reperim vienkārši ir izdevies radīt tādu deju soli, kas der gandrīz jebkurai mūzikai.

 

Jau īsi pēc jaunā videoklipa publicēšanas, internets pamanīja, cik amizantas ir Dreika kustības. Un, protams, tas tāpat vien atstāts netika.

Pats Dreiks sākumā esot bijis nedaudz aizvainots par parodiju jūru, kas pārpludinājusi tīmekli. Taču vēlāk gan atjēdzies, ka tā, protams, ir bezmaksas reklāma.

Video oriģinālu dziesmai Hotline Bling var noskatīties ekskluzīvi Apple Music pleijerī ŠEIT.

P.S. Starp citu, ir zinātnisks izskaidrojums tam, ka Dreika deju soļi der jebkurai mūzikai. Lai arī šķiet, ka tie ir radīti kādam vienam konkrētam ritmam, taču pēkšņi tie lieliski saskan arī ar citiem.

Patiesība šeit ir gaužām vienkārša - tas viss ir tavā galvā. Uztverot attēlu un skaņu, smadzenes šīs abas lietas sapāro kopā, radot ilūziju, ka tās perfekti sader.

Turklāt līdz sīkumiem! Apskati šo video. Šķiet, ka Dreiks speciāli kustās līdz ar klavieru skaņām, vai ne?

Un te viņš pielāgojas basa partijai.

Un pat ar šo latīņamerikāņu ritmu viņš teik galā lieliski.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!