Tallinn Music Week ceļvedis: Koncertvietas

Raksta attēls - Tallinn Music Week ceļvedis: Koncertvietas Tallinn Music Week / flickr.com

09.03.2016 / Aiga Leitholde

Tallinn Music Week, kas Igaunijas galvaspilsētā notiks no 28. marta līdz 3. aprīlim, tik tikko ir izziņojis pilno koncertprogrammu, kuras laikā koncerti skanēs it visur! Ceļvedis lielākajās Tallinn Music Week koncertvietās palīdzēs vēl produktīvāk izplānot Tallinā pavadīto laiku.

Nordic Hotel Forum

Galvenā Tallinn Music Week festivāla mītne, kur notiek gan konferences, gan improvizēti koncerti.

Nordic Hotel Forum Tallinn Music Week / flickr.com, Viru väljak 3

Viru Keskus

Lielveikals Viru Keskus ir galvenā koncertpogrammas City Stage skatuve. Atrodas pašā pilsētas centrā - 2 minūšu gājienā no Nordic Hotel Forum.

Viru Keskus Tallinn Music Week / flickr.com, Viru väljak 4

Von Krahl

Deviņdesmitajos gados šajā klubā notika pirmās igauņu modernā teātra izrādes, tagad savās telpās uzņem arī cita veida pasākumus. Tallinas mūzikas nedēļas ietvaros 1. aprīlī klubā uzstāsies grupa Rīgas Modes.

Von Krahl Tallinn Music Week / flickr.com, Rataskaevu 10

Kultuurikatel

Tallinn Music Week atklāšanas ballīte notiks grandiozajā, industriālajā celtnē Kultuurikatel, kas ir mājvieta Tallinas radošajam inkubatoram. Šajā vietā 31. martā uzstāsies Shipsea, bet no 1. - 2. aprīlim notiks dizaineru trigus.

Kultuurikatel Tallinn Music Week / flickr.com, Põhja puiestee 27a

Kino Sõprus

Kā vēsta nosaukums, Kino Sõprus ir Igaunijas visvecākais kino teātris, kas joprojām darbojas. Šeit 2. aprīlī  Positvus festivāla un I Love You showcase ietvaros uzstāsies Alise Joste.

Kino Sõprus Tallinn Music Week / flickr.com, Vana-Posti 8

Rock Cafe

Tallinas vislielākais mūzikas klubs, kas bieži pie sevis uzņem ārzemju zvaigznes. Atrodas nedaudz ārpus pilsētas centra ( aptuveni 10 minūšu braucienā). 2. aprīļa naktī šeit uzstāsies grupa Triana Park.

Rock Cafe Tallinn Music Week / flickr.com, Tartu mnt 80D

Woodstock /Rock Stars

Tallinas alternatīvās mūzikas klubs, kas atgādinās mūsu pašu Rīgas klubu DEPO. 2. aprīlī šeit notiks World Clinic presents showcase, kas būs īpaši interesants rokmūzikas cienītājiem.

Woodstock /Rock Stars Tallinn Music Week / flickr.com, Tatari 6

Sinilind

Sinilind ir izbijis kino teātris, kas dienā ir omulīga kafejnīca, bet naktī pie sevis uzņem dažādus izklaides pasākumus. 2. aprīlī TMW Hip-hop showcase ietvaros šeit uzstāsies Ozols.

Sinilind Tallinn Music Week / flickr.com

Erinevate Tubade Klubi

Šī vieta piemērojas dažādu veidu un tēmu pasākumiem - teātra izrādēm, izstādēm, performancēm un koncertiem. Tallinn Music Week ietvaros šeit norisināsies fanka mūzikas showcase, kurā 2. aprīlī uzstāsies arī Very Cool People.

Erinevate Tubade Klubi Tallinn Music Week / flickr.com, Telliskivi 60a

Pilna festivāla programma, kā arī  caurlaides ir pieejamas Tallinn Music Week mājaslapā. Līdz 21. martam caurlaides varēs iegādāties par 50 eiro. Tās nodrošina ieeju visos klubos un koncertu vietās, kā arī speciālus piedāvājumus, kas saistīti ar citām festivāla programmām: http://tmw.ee/store/festival-pass.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!