Industrijas Ziņas

Mēs jau tagad nevaram sagaidīt! Šie mūzikas ieraksti iznāks 2016. gada janvārī

Raksta attēls - Mēs jau tagad nevaram sagaidīt! Šie mūzikas ieraksti iznāks 2016. gada janvārī Ekrānšāviņš.

28.12.2015 / Parmuziku.lv

Nākamajā gadā jaunus albumus plānojušas popa superzvaigznes Keitija Perija, Gvena Stefanija, un pat Britinija Spīrsa, kā arī rokgrupas - “Soundgarden” un “Pear Jam”. Kamēr albumu relīzes datumi tiek apstiprināti, janvāris jau tagad iepriecina gan popmūzikas, gan rokmūzikas cienītājus.

8. janvāris David Bowie – “Blackstar”

Muzikālais hameleons Deivids Bovijs albumu izdos savā 69. dzimšanas dienā un mūzikas pasauli jau tagad ir ieintriģējis ar diviem albuma singliem “Lazarus” un “Blackstar”.

15. janvāris Panic! at the Disco – “Death of a Bachelor”

Kamēr radio joprojām skandina “Panic! at the Disco” 2004. gada hitus, jaunāko albumu viens pats esot ierakstījis Brendons Jurijs (Brendon Urie). Singli "Emperor's New Clothes" un "Victorious" ir ar lielu, lipīgu radio hitu potenciālu.

22.janvāris Megadeath - “Dystopia”

Grupas līderis Deivs Musteins (Dave Mustaine) sola, ka grupas 15. albums būs atgriešanās pie saknēm jeb thrash metāla.

29. janvāris Sia – “This Is Acting”

Interesanti, ka Sia septīto albumu veidos dziesmas, kuras sākotnēji mūziķe bija paredzējusi citām superzvaigznēm kā Rianna un Adele. Ir skaidrs jau tagad, Sia būs nemainīga vienība 2016. gada radio Top10 ietvaros.

29. janvāris Bloc Party – “Hymns”

Palikuši mūsu atmiņā no 2015. gada Positivus, jaunajā albumā “Hymns” grupa sagādājusi disko panka hitus, kas sola apmierināt mūsu alkas pēc dejošanas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!