Uz Positivus Nordea skatuves uzstāsies "Soffi Tuker" un "The Very Best"

Raksta attēls - Uz Positivus Nordea skatuves uzstāsies "Soffi Tuker" un "The Very Best" Attēlā "Sofi Tukker", publicitātes foto

04.06.2016 / Parmuziku.lv

Nordea skatuves programmai pievienoti divi jauni vārdi - ASV duets "Sofi Tukker" un zviedru-malāviešu apvienība "The Very Best" . Līdz ar šo grupu pievienošanos festivāla kuplajam un daudzveidīgajam mākslinieku pulkam arī otras lielākās Positivus festivāla skatuves programma ir izziņota pilnībā.

"Soffi Tuker" Positivus festivālā viesosies jau piektdien, 15. jūlijā (viņu uzstāšanās sekos "Rīgas Modes" koncertam), savukārt dzīvespriecīgiem ritmiem piesātināto "The Very Best" koncertu uz Nordea skatuves varēsim vērot svētdien, 17. jūlijā pirms "Oh Wonder".

"Sofi Tukker"

Atvērt acis uz plašāku izpratni par pasaules mūzikas un tehno simbiozes iespējām ir viens no Ņujorkas dueta "Sofi Tukker" būtiskākajiem uzstādījumiem. Gluži vai hipnotizējošs vokāls, prātu pārņemoši bīti, pārliecinoša un drosmīga rokmūzikas elementu izmantošana rada mūziku, kas pulsē vienā ritmā ar sirdi un liek ar visu ķermeni un prātu atdoties ritmiski muzikālajam pārdzīvojumam.

"The Very Best"

"The Very Best" šogad atgriezušies ar savu līdz šim ambiciozāko un daudzslāņaināko albumu "Makes A King". "The Very Best" ir neparasts zviedru-malāviešu duets, kas šķērso ne vien dažādus kontinentus, bet arī muzikālo žanru robežas.

Visi koncerta sākuma laiki atrodami Positivus festivāla bezmaksas aplikācijā Positivus '16, kuru var atrast gan Positivus festivāla mājaslapā, gan Google un iTunes u.c. interneta aplikāciju veikalos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!