Industrijas Ziņas

Prinss reiz palūdza Kimu Kardašjanu, lai nokāpj no skatuves

Raksta attēls - Prinss reiz palūdza Kimu Kardašjanu, lai nokāpj no skatuves Ekrānšāviņš

23.04.2016

Pati Kima šo gadījumu komentē šādi: "Es sastingu."

Šis dīvainais notikums atgadījās 2011. gadā, koncertā Madison Square Garden teātrī. Prinss uzaicināja cilvēku no skatītājiem pievienoties sev uz skatuves, tā bija pati Kima Kardašjana. Tas kas viņam bija padomā - nedaudz seksīgi padancot ar seksīgu skaistuli, taču Kima esot bijusi tik ļoti samulsusi, ka neesot varējusi pakustēties.

Sapratis, ka...nebūs... Prinss aizsūtīja Kimu atpakaļ savā vietā ar vārdiem: "Kāp nost no skatuves!"

Toreiz Kardašjana par notikumu ietvītoja savā oficiālajā Twitter kontā:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!