57 gadu vecumā mūžībā aizgājis mūzikas leģenda Prince

Raksta attēls - 57 gadu vecumā mūžībā aizgājis mūzikas leģenda Prince

21.04.2016 / Parmuziku.lv

Prince bija viens no populārākajiem mūziķiem pasaulē sākot no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem gadiem.

Prince jeb īstajā vārdā Prince Rogers Nelson šorīt atrasts miris savos Minesotas apartamentos.

Šobrīd nāves cēlonis vēl nav zināms un publiskots, bet ir zināms, ka pagājušajā nedēļā, lidojot mājās no Atlantas, lidmašīnas pilotam nācās veikt ārkārtas nosēšanos Prince sliktās pašsajūtas dēļ. Prince ticis nogādāts slimnīcā, kur ārsti viņam konstatējuši gripu. 

Prince bija viens no populārākajiem mūziķiem pasaulē sākot no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem gadiem. 2004. gadā viņš tika uzņemts Rokenrola Slavas zālē, viņa albumi un singli ir izpelnījušies daudzus apbalvojumus un neskaitāmas reizes bijuši topu virsotnēs. Pitchfork dziesmu Purple Rain ir atzinuši par visu laiku labāko divdesmitā gadsimta astoņdesmito gadu dziesmu.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!