Industrijas Ziņas

Kas popdziesmai vēderā?

Raksta attēls - Kas popdziesmai vēderā? Ekrānšāviņš

28.09.2015 / Aiga Leitholde

Pēdējo mēnešu laikā dziesma Take Me To Church radio stacijās ir starp spēlētākajām. Kas veido šī dziesmas un arī citu mūsdienās populāru un klausītājiem tik tīkamā hitu skeletu, uzzini video meistarklasēs Chilly Gonzales Masterclasses : Pop Music!

Kanādietis Čiljis Gonzales (Chilly Gonzales) pārvalda ne vien muzikas teoriju, bet arī aktiermākslu. Vietnē youtube ir atrodama pleiliste Chilly Gonzales Masterclasses : Pop Music, kurā Gonzales izklaidējošā veidā analizē mūsdienās populāras dziesmas kā Get Lucky (Daft Punk), Hold On (Drake), Entertainment (Phoenix), Fancy (Iggy), No Rest For The Wicked (Lykke Li) un citas.

Attiecībā uz Hozier dziesmu Take Me To Church šovmenis, flīģeļa pedāļus spiežot ar ērtām UGG čībiņām kājās, pieskaras valša taksmēram, gospeļa mūzikai un bēru maršiem. Viņš arī norāda, ka Take Me To Church ir līdzīga Feist dziesmai How Come You Never Go There no 2011.gadā izdotā albuma Mentals.

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!