Industrijas Ziņas

Gacho Skuteļa šovā parāda sevi no labākās puses. Visu cieņu!

Raksta attēls - Gacho Skuteļa šovā parāda sevi no labākās puses. Visu cieņu!

19.05.2016

Abi ar Jāni Skuteli pārrunāja gan vairāk, gan mazāk nozīmīgus jautājumus - sākot ar jauno albumu un beidzot ar hiphopa pirmsākumiem Rīgā.

1. Stāsts par jauno albumu un joki par jauno pseidonīmu.

2. Vai hip hopā beidzot rajoni sadalīti?

3. Šovam pievienojas lieliskā Agnese Rakovska.

11. maijā iznāca jaunais albums, kurā Gacho startē ar jaunu pseidonīmu Mesa. Šobrīd albumu var iegādāties tiešsaistē un 100% no ienākumiem tiek ziedoti labdarībai. Jā, 100%. Albumu var iegādāties šeit, bet, lai uzzināti vairāk par projektu, skaties video.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!