Industrijas Ziņas

Noskaties dokumentālās filmas par Maiklu Džeksonu treileri!

Raksta attēls - Noskaties dokumentālās filmas par Maiklu Džeksonu treileri! Ekrānšāviņš

19.01.2016 / Parmuziku.lv

Šogad uz lielajiem ekrāniem iznāks dokumentālā filma "Michael Jackson’s Journey From Motown To Off The Wall", kas atspoguļos popmūzikas karaļa Maikla Džeksona jaunību un 1979. gadā izdotā albuma "Off The Wall" panākumus.

Filmas režisors Spaiks Lī ( Spike Lee) ir liels Maikla Džeksona fans. Viņu sadarbība sākās 1996. gadā, kad režisors radīja video Džeksona dziesmai “They Don’t Really Care About Us”. 2009. gadā, trīs gadus pēc mūziķa nāves, Spaiks Lī bija režisors filmai "Bad 25", ar kuru tika atzīmēta Maikla Džeksona 1987. gada albuma "Bad" 25. jubileja.

Filma "Michael Jackson’s Journey From Motown To Off The Wall" vēsta, kā Džeksons no grupas "Jackson 5" dalībnieka kļūst par septiņdesmito gadu disko karali. Režisors izmanto savus arhīva materiālus, intervijas ar Džeksona ģimenes locekļiem un laikabiedriem, kā arī intervē mūsdienās aktuālus solistus, piemēram, The Weeknd, kuru albums "Off The Wall"  ir iedvesmojis dziedāt falsetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!