Industrijas Ziņas

Positivus '16 jaunatklājums - duets "Coals" no Polijas

Raksta attēls - Positivus '16 jaunatklājums - duets  "Coals" no Polijas

19.07.2016 / Parmuziku.lv

Positivus festivāls katru gadu piedāvā iespēju atklāt savu nākamo mīļāko jauno grupu. Tā, piemēram, sestdienā, 16. jūlijā, uz Dabas skatuves uzstājās duets no Polijas - "Coals". Viņi uzstājās arī Rīgā – Kaņepes Kultūras centrā un Autentikā.

Grupas dalībniekiem Katarzinai (Katarzyna Kowalczyk) un Lukažam (Łukasz Rozmysłowski) "Coals" ir pirmā grupa. Katarzina sacer dziesmu vārdus, Lukažs atbild par instrumentālo pusi.

 

"Mūsu mūzika ir elektroniskās mūzikas un folkmūzikas sajaukums, taču mēs pamazām mainam savu virzienu - mūs aizrauj hiphops un soulmūzika, tāpēc savu mūziku necenšamies definēt. Tekstos stāstam par savu dzīvi. Piemēram, jaunajās kompozīcijās par bērnību." - saka Katarzina.

 

 

"Coals" ir apmierināti ar Positivus festivāla pieredzi: "Dabas skatuve piedāvāja lieliskas dekorācijas – koku zari atspoguļojās uz skatuves aizmugures." - priecājas Lukažs. Šogad duets uzstāsies arī prestižajā OFF Festivālā Polijā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!