Industrijas Ziņas

Novērtē!Pasaules slavena dziesma iedziedāta lieliskā latviešu versijā

Raksta attēls - Novērtē!Pasaules slavena dziesma iedziedāta lieliskā latviešu versijā Ekrānšāviņš

01.07.2016 / Parmuziku.lv

Tas pa spēkam ir mūsu estrādes leģendām!

Dziesma "Something Stupid"  ir pieskaitāma pie pasaules populārās mūzikas zelta arhīva. Dziesmu 1966. gadā sacerēja un pirmatskaņoja komponists Klerenss Kārsons-Pārkss, taču slavu dziesmai dažus gadus vēlāk atnesa Frenka Sinatras duets kopā ar meitu Nensiju. Vēlāk "Something Stupid" iedziedājuši arī Robijs Viljams ar aktrisi Nikolu Kidmenu. 

Margarita Vilcāne un Ojārs Grinbergs dziesmu iedziedājuši jau 1969. gadā. Latviešu versijā dziesmai dots nosaukums "Mīlu".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!