Bad Blood klipam noņemta mūzika. Rezultātā radusies briesmīgākā asa sižeta filma vēsturē!

Raksta attēls - Bad Blood klipam noņemta mūzika. Rezultātā radusies briesmīgākā asa sižeta filma vēsturē! Ekrānšāviņš

30.06.2015 / Parmuziku.lv

Vai arī pasaulē dīvainākā dokumentālā filma par sērijveida slepkavu treniņiem.

Teiloras Sviftas (Taylor Swift) dziesma Bad Blood un to pavadošais videoklips nenoliedzami ir starp vispamanāmākajiem un populārākajiem notikumiem visas pasaules mūzikā 2015. gadā. Dziesma ir pabijusi dažādu topu pirmajās vietās visā pasaulē, savukārt klips ir labojis vairākus Youtube rekordus, tāpēc galīgi nav nekāds pārsteigums, ka tam rodas dažādas parodijas. Iespējams, spilgtākā no tām - versija, kurā redzams tikai video, bez mūzikas, toties ar jauniem un īpaši spilgtiem skaņu efektiem.

Ja nu gadījumā ir piemirsies oriģināls, tas izskatījās un izklausījās šādi. Kura versija ir labāka?

Starp citu, arī citi šī gada lielākie hīti nav palikuši bez ievērības no šāda tipa parodiju veidotājiem. Mūsuprāt, iespējams, labākā no tām ir izveidota par godu Kārlijas Rejas Džepsenas (Carly Rae Jepsen) dziesmai I Really Like You.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!