Kautiņi, sprādzieni un supervaroņi. Teilorei Sviftai jauns klips.

Raksta attēls - Kautiņi, sprādzieni un supervaroņi. Teilorei Sviftai jauns klips. Foto: Ekrānšāviņš

18.05.2015 / Parmuziku.lv

Un kas par aktieru ansambli!

Sava jaunākā singla Bad Blood popularizēšanai, amerikāņu dziedātāja Teilora Svifta (Taylor Swift) ir uzņēmusi vienu reti spēcīgu dziesmas video. Cik spēcīgu, jautāsiet? Tieši tik!

Bez pašas Sviftas, kas ir video galvenā varone, un repera Kendrika Lamāra (Kendrick Lamar), tajā darbojas virkne citu mūzikas spīdekļu. Galvenās ļaundares loma ir atvēlēta popzvaigznei Selēnai Gomezai (Selena Gomez), savukārt Sviftas pavadošajā komandā darbojas Sindija Kravforda (Cindy Crawford), Kara Delaviņjē (Cara Delevingne), Mariska Hargitaja (Mariska Hargitay), Elena Pompeo (Ellen Pompeo), Marta Hanta (Martha Hunt), Džesika Alba (Jessica Alba), Serayah, Kārlija Klosa (Karlie Kloss), Lena Danema (Lena Dunham), Hailija Steinfelda (Hailee Steinfeld), Elija Goldinga (Ellie Goulding), Džidži Hadida (Gigi Hadid), Heilija Vilijamsa (Hayley Williams), Zendaya un Lilija Aldridža (Lily Aldridge).

Nav slikts aktieru sastāvs, vai ne?

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!