Kārlis Kazāks veltījis dziesmu Andrim Bērziņam. Sen neesat sisti?

Raksta attēls - Kārlis Kazāks veltījis dziesmu Andrim Bērziņam. Sen neesat sisti?

08.01.2016

Tie tik bija jautri laiki, kad Bērziņš bija prezidents.

Šī ir vēl viena no dziesmām, kura tikusi rakstīta "Pusnakts šovā ar Jāni Skuteli" - šajā izklaides raidījumā muzikālie viesi kopā ar skatītājiem raksta dziesmu vārdus. Pēc tam viesis uz vietas, muzikāli improvizējot, dziesmu atskaņo.

Bet, par godu Pusnakts šova Jaungada raidījumam, tapusi arī dziesmas videoversija.

Tātad - vārdu autors - Pusnakts šova skatītāji, muzikālais pavadījums - Kārļa Kazāka un grupas "Dziļi Violets" improvizācija.

Noskaties arī video - kā tapa dziesma!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!