25 atmiņas no skolas diskotēkām 90tajos gados

Raksta attēls - 25 atmiņas no skolas diskotēkām 90tajos gados

18.09.2015

Sapratīs tikai tie, kuri tās ir piedzīvojuši.

1. Pirmkārt, šī dziesma.

2. Otrkārt, šī dziesma.

3. Treškārt, šī dziesma.

4. Tikai deviņdesmito gadu bērniem no pirmā acu uzmetiena ir skaidrs, kas ir šis pāris.

Tikai deviņdesmito gadu bērniem no pirmā acu uzmetiena ir skaidrs, kas ir šis pāris. Kidsmusic.info

5. Atceries to sajūtu, kad tu aizej uz diseni un tik ļoti vēlies dzirdēt to dziesmu, kuras vārdus tu esi uzrakstījis uz visām iespējamām vietām: uz savas somas, uz kedām, mājās uz sienas un varbūt pat sev uz rokas.

Atceries to sajūtu, kad tu aizej uz diseni un tik ļoti vēlies dzirdēt to dziesmu, kuras vārdus tu esi uzrakstījis uz visām iespējamām vietām: uz savas somas, uz kedām, mājās uz sienas un varbūt pat sev uz rokas. Olivia Solon/Twitter

6. Un tad tu saņemies uzprasīt dīdžejam savu mīļāko dziesmu un viņš saka, ka tādas lentas viņam nav.

Un tad tu saņemies uzprasīt dīdžejam savu mīļāko dziesmu un viņš saka, ka tādas lentas viņam nav.

7. Vai arī nav kasetes...

(Atkārībā, kurā deviņdesmito posmā mēs tagad esam)

Vai arī nav kasetes... Thisis50.com

8. Vai arī nav tāda diska, jo Latvijā to nemaz nevar nopirkt.

Vai arī nav tāda diska, jo Latvijā to nemaz nevar nopirkt. Geeknewsnetwork.net

9. Un tu tur neko nevari darīt. Pat ne palūgt uzlikt no Youtube vai pieslēgties ar savu telefonu.

Un tu tur neko nevari darīt. Pat ne palūgt uzlikt no Youtube vai pieslēgties ar savu telefonu.

10. Bet tad dīdžejs uzliek šo dziesmu un viss atkal ir labi!

11. Tā vilšanās sajūta, kad tu vēlies uz diseni tādu pašu frizūru kā Kellijai, bet diemžēl tev nav matu lakas.

(Šo sapratīs tikai meitenes!)

Tā vilšanās sajūta, kad tu vēlies uz diseni tādu pašu frizūru kā Kellijai, bet diemžēl tev nav matu lakas. Galleryhip.com

12. Un tad tu atceries, ka tev mājās taču ir cukurs!

(Jo ne vienmēr mājās bija cukurs!)

Un tad tu atceries, ka tev mājās taču ir cukurs! Wikimedia CC

13. Tu pasaki vecākiem, ka paliksi pie draugiem, bet patiesībā jūs braucat uz Super FM diskotēku un visu vakaru pilnā balsī kliedzat "Prodigy! Prodigy! Prodigy!", kamēr dīdžejs to uzliek.

14. Tu kļūsti par visiznesīgāko džeku visā skolā, jo tev mājās ir maģītis, ar kuru var ne vien ierakstīt dziesmas no radio, bet arī pārrakstīt no vienas kasetes otrā. Protams, lai pēc tam varētu uzlikt savu mīļāko dziesmu klases vakarā!

Tu kļūsti par visiznesīgāko džeku visā skolā, jo tev mājās ir maģītis, ar kuru var ne vien ierakstīt dziesmas no radio, bet arī pārrakstīt no vienas kasetes otrā. Protams, lai pēc tam varētu uzlikt savu mīļāko dziesmu klases vakarā! Ekrānšāviņš no Youtube

15. Tad klases audzinātāja jums atļauj sarīkot klases vakaru, un jūs informātikas stundā uztaisāt plakātu ar WordArt virsrakstiem.

Tad klases audzinātāja jums atļauj sarīkot klases vakaru, un jūs informātikas stundā uztaisāt plakātu ar WordArt virsrakstiem.

16. Kaut kāda iemesla dēļ tu izlaid vienu diskotēku un jau nākamajā, izrādās, visiem ir jauns dejošanas veids, bet tev nav nekādas nojausmas, kā tagad dejot un vienlaicīgi pilnīgi neizgāzties.

Vienubrīd kājas - te labo, te kreiso pamīšus - lika vienu soli uz priekšu. Vēlāk izrādījās, ka daudz stilīgāk ir tās likt aiz muguras... Tad izrādījās, ka kājas var likt gan uz priekšu, gan sānos, gan aiz muguras un kādā brīdī noteikti it kā spontāni jāapgriežas ap savu asi...

Kaut kāda iemesla dēļ tu izlaid vienu diskotēku un jau nākamajā, izrādās, visiem ir jauns dejošanas veids, bet tev nav nekādas nojausmas, kā tagad dejot un vienlaicīgi pilnīgi neizgāzties.

17. Laimīgā kārtā sāk skanēt šī dziesma, un tev paliek viss vienalga. Tu vienkārši iztēlojies, ka esi šīs dziesmas klipā un esi super iznesīgs.

18. Bet te pēkšņi dīdžejs uzliek lēno, un tu nesaproti, ko tagad darīt. Varbūt beidzot uzlūgt to meiteni, kura tev ļoti patīk?

(Šo sapratīs tikai zēni!)

19. Tu tik ilgi nevari saņemties, ka dīdžejs jau atkal uzliek ātro un ir jāiet ārdīties, jo tā visforšākā dziesma pasaulē.

20. Tev ir attālināta nojausma par to, kas tieši notiek šajā dziesmā, bet tu tik un tā dziedi uz pilnu līdzi, kad tā skan.

21. Protams, vislielākā jautrība sākas, kad beidzot sāk skanēt šī dziesma. Jūs ar klasesbiedriem atceraties, ka attēlojāt to Popielā un visi no sirds izdejojaties. Un cerat, ka dīdžejs šo dziesmu uzliks vēl vismaz divas reizes līdz pasākuma beigām.

22. Jūs visi esat kārtīgi iesvīduši un izlavaties ārā no aktu zāles, izejat ārā no skolas un tuvākajā pagalmiņā pamēģinat uzpīpēt cigaretes, kuras jebkurš skolēns var nopirkt par 2 santīmiem gabalā.

(Cik labi, ka tā vairs nav!)

Jūs visi esat kārtīgi iesvīduši un izlavaties ārā no aktu zāles, izejat ārā no skolas un tuvākajā pagalmiņā pamēģinat uzpīpēt cigaretes, kuras jebkurš skolēns var nopirkt par 2 santīmiem gabalā.

23. Bet, ejot mājās no pasākuma, tu sāc jau uztraukties, ka vecāki uzodīs. Bet tad tu atceries, ka tev taču ir Impulss!

Bet, ejot mājās no pasākuma, tu sāc jau uztraukties, ka vecāki uzodīs. Bet tad tu atceries, ka tev taču ir Impulss! Imageck.com

24. Tu atnāc mājās, aši ieskrien savā istabā, ieslēdz radio un laimīgā kārtā pa to skan dziesma, kura tikko kā skanēja skolas diskotēkā un tu vari vēl pakavēties atmiņās, cik tas bija forši!

25. Tev tā īsti vēl nenāk miegs, tāpēc tu vēl pāris stundas sēdi augšā un zīmē savu mīļāko grupu nosaukumus ar krāsainām pildspalvām.

Tev tā īsti vēl nenāk miegs, tāpēc tu vēl pāris stundas sēdi augšā un zīmē savu mīļāko grupu nosaukumus ar krāsainām pildspalvām.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!