Jokdaris Ozijam Osbornam liek dziedāt regeju

Raksta attēls - Jokdaris Ozijam Osbornam liek dziedāt regeju Ekrānšāviņš

21.03.2016 / Parmuziku.lv

Lai pavasara gaidīšana būtu cerīgāka, noklausies metāla vectētiņa Ozija Osborna dziesmas "Over The Mountain" mash-up SKA versiju! Tā ir visnotaļ izdevusies!

Pārbīdot ritma akcentus, ģitārām piešķirot fankmūzikas saknējumu, saglabājot Ozija balsi orģinālvariantā, metāla leģenda pēkšņi ir kļuvis par SKA dziedātāju.

Dziesma "Over The Mountain" atrodama Ozija Osborna 1982. gada albumā "Diary of a Madman". Orģinālā skan pat ļoti dramatiski:

Oziju Osbornu 5. jūlijā varēsim dzirdēt klātienē - leģendārās grupas "Black Sabbath" sastāvā koncertējot Arēna Rīga.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!