Pasauli pārņem jauns Twitter trends

Raksta attēls - Pasauli pārņem jauns Twitter trends Twitter ekrānšāviņš

24.03.2016 / Parmuziku.lv

Twitter lietotāji no dažādām pasaules malām uzjautrinās par indie mūziķiem.

Twitterī parādījies jauns mirkļbirkas trends, kurā cilvēki no dažādām pasaules malām ar fotošopa palīdzību stock attēlos ievieto dažādus astoņdesmito un deviņdesmito gadu indie (un vairs jau ne tikai) mūzikas stila pārstāvošos mūziķus.

Lai arī mirkļbirka ir pagara, tā strauji kļūst arvien populārāka un populārāka. Stockphotos jau paši par sevi bieži vien izskatās gana dīvaini, tāpēc šīs fotošopētās versijas šo visu padara vēl dīvaināku un smieklīgāku. 

#StockPhotosGatecrashedBy80sAnd90sIndieMusicians

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!