Indie grupa Neimom izlaiž jaunu singlu

Raksta attēls - Indie grupa Neimom izlaiž jaunu singlu Publicitātes foto

04.03.2024

Indie grupa Neimom izlaidusi jaunu singlu Mēnesgaisma, kas ir priekšvēstnesis gaidāmajam EP.

Ar dziesmu Mēnesgaisma grupa pēc divu gadu klusuma perioda atgriežas alternatīvās mūzikas scēnā. Dziesma radusies, grupas dalībniekiem iesildoties pirms mēģinājuma sākuma, tādējādi piešķirot singlam nedaudz bezkaunīgu un nesavaldīgu skanējumu. “Mēnesgaisma ir par sērfošanu mēness izgaismotā kosmosā, kur virzienu nenosaki pats,” stāsta dziesmas teksta autors Mārtiņš Neimanis.

Topošais mini albums konceptuāli būs sadalīts divās daļās, kur katrai no tām būs veltītas divas dziesmas - nepieradināta psihodēliska rokmūzika un sapņaināki indie mūzikas skaņdarbi ar rokmūzikas elementiem.

Dziesmu miksējis un māsterējis Toms Bika ierakstu studijā Šmerlis.

Grupa Neimom dibināta 2018. gadā Rīgā. Tās sastāvs palicis nemainīgs – Mārtiņš Neimanis (vokāls, ģitāra), Jānis Kašs (ģitāra), Sandis Elsts (bass) un Ansis Mežsargs (bungas).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!