Latviešu HC grupa ar sludinājumu Druvas avīzē meklē sev grūpijas

Raksta attēls - Latviešu HC grupa ar sludinājumu Druvas avīzē meklē sev grūpijas

05.04.2016

Laikraksta Druva sludinājumu sadaļā reiz parādījās kāds visnotaļ dīvains ziņojums.

Kā skaidro viens no Spit It Out pārstāvjiem Didzis, šādi kāds grupas draugiem viņus reiz izjokojis. 

"To izdomāja ielikt viens mūsu draugs, un vienkārši paprasīja mūsu telefona numuru un e-pastu," stāsta Didzis. "Tekstu arī mums neteica, to ieraudzījām tikai tad, kad sludinājums bija nopublicēts. E-pastu laikam nevienu nesaņēmām, bet par zvaniem nezinu, telefons bija atstāts kaut kur novārtā, kaut kādi nezināmi nummuri bija zvanījuši, bet nav zināms vai saistībā ar sludinājumu, visticamāk jau ka nē!"

Grupas pārstāvis vēl smejoties piebilda, ka ziņojumā redzamais numurs vairs neesot pieejams, bet uz e-pastu gan droši varot rakstīt.

Pareizi ir! Katrai grupai ir vajadzīgas savas grūpijas!

Foto no: Spit It Out/Facebook.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!