Populāras interneta memes varonis filmējas "Weezer" jaunajā videoklipā

Raksta attēls - Populāras interneta memes varonis filmējas "Weezer" jaunajā videoklipā Ekrānšāviņš

11.03.2016 / Parmuziku.lv

Tagad puisim ir viss vajadzīgais aktiera karjeras uzsākšanai!

Amerikāņu poproka grupu "Weezer", labi atceramies no saviem tīņu gadiem, kad visos radio skanēja grupas dziesma "Beverly Hills". Laiks iet, bet "Weezer" joprojām izdomā veidu, kā saglabāt aktualitāti tīņu auditorijā. Dziesmas “California Kids” video piedalās šobrīd visaktuālākās interneta memes Damn Daniel galvenais varonis .

Taču visu no sākuma - “California Kids” video sākas, atceroties citu "Weezer" dziesmu: “L.A. Girlz”, “King Of The World”, “Thank God for Girls” videoklipus ( šīs dziesmas vienkopus būs atrodamas 1. aprīlī gaidāmajā albumā) , un tad ir pienācis laiks Daniela uznācienam!

Šeit arī pati Damn Daniel meme, kas kopš 15. februāra interneta vidē iemantojusi milzu popularitāti (461,950 Likes un 345,971 Retweets).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!