Pārbaudi savu muzikālo intuīciju ar Spotify

Raksta attēls - Pārbaudi savu muzikālo intuīciju ar Spotify Avots:spotify-foundthemfirst.com.

13.09.2015 / Aiga Leitholde

Tu šo mūziku klausījies pirms tā patika visiem? Tad tu novērtēsi funkciju Found Them First, ar kuras palīdzību varēs uzzināt tos mūziķus un grupas, kuras klausījies, pirms mākslinieki iemantojuši starptautisku atpazīstamību.

1. Tavs Top 3

Lai pārbaudītu savu muzikālo intuīciju, atver Found them First, ielogojies Spotify. Par pamatu ņemot tavu mūzikas klausīšanās vēsturi, vietne izskaitļos mūziķus, kurus esi klausījies, pirms tie iemantojuši mainstream statusu.

Tavs Top 3 Avots:spotify-foundthemfirst.com.

2. Precīzi datumi

Spotify tavu muzikālo nojautu izrēķinās pavisam precīzi, sākot ar datumu, kad pirmo reizi konkrēto mūziķi esi klausījies. Un arī procentuāli, par pamatu ņemot visu Spority klausītāju intuīciju.

Precīzi datumi Avots:spotify-foundthemfirst.com.

3. Ceļu jaunajiem!

Noslēgumā Spotify būs sagatavojis pleilisti, kurā varēsi iepazīt jaunos talantus. Kas zina, varbūt viņi pavisam drīz sasniegs slavas virsotnes, un tu atkal varēsi teikt - es viņus klausos pirms tas bija populāri!

Ceļu jaunajiem! Avots:spotify-foundthemfirst.com.

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!