LaIPA aicina uz bezmaksas izglītojošo semināru “Parunāsim #parmuziku!”

Raksta attēls - LaIPA aicina uz bezmaksas izglītojošo semināru “Parunāsim #parmuziku!” Foto:pixabay.com

26.04.2016 / Parmuziku.lv

Ceturtdien, 28. aprīlī plkst. 18, Starptautiskās Džeza dienas pasākumu cikla ietvaros restorānā "Trompete" (Peldu ielā 24) notiks LaIPA bezmaksas informatīvais seminārs-diskusija “Parunāsim #parmuziku”.

Diskusijā piedalīsies:

  • Līva Pētersone, grupas “Instrumenti” menedžere, Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/ Latvijas Mūzikas eksports” valdes locekle;
  • Liena Grīna, Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības izpilddirektore, Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/ Latvijas Mūzikas eksports” valdes locekle;
  • Aiga Leitholde, mūzikas online žurnāla parmuziku.lv redaktore.

Diskusijas vadītājs:

  • Raitis Zgirskis, Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības starptautisko datu apstrādes speciālists un repera Ozola menedžeris.

2016. gada UNESCO Starptautiskā Džeza dienas tēma ir džeza serviss jeb džeza pieejamība dažādām sabiedrības grupām. Sakārtoti menedžmenta jautājumi ļauj mūziķim padarīt savu mūziku pieejamāku plašākai un starptautiskai auditorijai.Tāpēc semināra-diskusijas “Parunāsim #parmuziku” ietvaros tiks apskatītas gan ierastās kļūdas, gan aktualitātes, saistītas ar mūzikas menedžmentu, tiesību administrēšanu un publicitātes organizēšanu. Šādi dodot praktiski noderīgu informāciju menedžmenta aktivitāšu plānošanā un koordinēšanā.

Neilgi pēc diskusijas, plkst. 20, klātesošie varēs baudīt džeza un dzejas improvizāciju “Klausies Слушай Listen”. Dzeju latviešu, krievu un angļu valodā lasīs Aleksandra Line. Improvizēs: Toms Rudzinskis (saksofons, skaņu efekti), Rūdolfs Macats (taustiņinstrumenti), Andris Buiķis (bungas). Ieeja bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!