Sākam jaunu rakstu sēriju - parmuziku.lv jautājums!

Raksta attēls - Sākam jaunu rakstu sēriju - parmuziku.lv jautājums!

13.01.2021

Pagājušais gads mūzikas nozarei visā pasaulē ir bijis visai izaicinošs, un joprojām turpinās meklējumi kā kultūras un izklaides industrijai izdzīvot šajos apstākļos, kad valda strikti ierobežojumi un pulcēšanās lielās grupās ir neiespējami. Arī Latvijas mūzikas nozares speciālisti piedzīvo izaicinājumus, ar kuriem līdz šim neviens nav sastapies. Lai kopā rastu atbildes uz jautājumiem, meklētu risinājumus un veidotu ciešāku saiti ar sabiedrību ParMuziku.lv esam nolēmuši iesaistīties - sākot jaunu rakstu sēriju - jautāJums!

Rakstu sērijā mēs aicināsim ikvienu, kam interesē nozarē notiekošais, sūtīt savus jautājumus mūsu redakcijai. Atbildes uz jautājumiem meklēsim paši, vērsīsimies pie attiecīgās tēmas pārzinošajiem speciālistiem, mūzikas industrijas dalībniekiem un ekspertiem. 

Uzdot pareizo jautājumu jau ir puse no problēmas risinājuma. /CG Jung/ 

Savus jautājumus varat sūtīt uz   vai rakstot mums FB un Instagram.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!