Positivus festivāla komanda aicina pieteikties palīgus

Raksta attēls - Positivus festivāla komanda aicina pieteikties palīgus Publicitātes foto

15.04.2016 / Parmuziku.lv

No šodienas, 15. aprīļa, sākas pieteikšanās Positivus festivāla palīgiem. Pasākuma rīkotāji aicina savā komandā aktīvus, radošus un atbildīgus jauniešus, kuri palīdzētu organizēt 10. jubilejas festivālu, kas Salacgrīvā norisināsies no 15. līdz 17. jūlijam. Pieteikumu anketas jāiesūta līdz 15. maijam

Kļūstot par daļu no dinamiskās un daudzpusīgās Positivus organizatoru komandas, festivāla palīgi ik vasaru gūst lielisku pieredzi vērienīgu pasākumu organizēšanā. Pretendenti ar atbilstošām prasmēm un pieredzi tiek iesaistīti dažādos Positivus festivāla organizatoriskajos darbos, teritorijas sagatavošanā un labiekārtošanā, kā arī citu nepieciešamo palīgdarbu veikšanā gan pirms pasākuma, gan tā norises laikā.

Pieteikšanās notiek līdz 2016. gada 15. maijam. Pēc anketu izskatīšanas izvēlētie palīgi saņems uzaicinājumu noformēt darba līgumu un veikt drošības naudas iemaksu 36 eiro apmērā. Lai veiksmīgi reģistrētos kā festivāla palīgs, depozīta summa jāiemaksā desmit dienu laikā pēc rēķina saņemšanas.

Katram palīgam festivāla dienās, saskaņā ar iepriekš sastādītu grafiku, ir jānostrādā 15 darba stundas. Vienas maiņas ietvaros katrs palīgs strādā piecas stundas, bet pārējo dienas laiku drīkst izmantot festivāla apmeklēšanai un programmas baudīšanai. Veiksmīgas saistību izpildes gadījumā drošības nauda palīgiem tiek atmaksāta.

Pieteikšanās anketa un nosacījumi atrodami šeit:  http://ej.uz/PositivusPaligi

Festivāla programma:

2016. gadā Positivus festivāla galvenie mākslinieki būs britu popmūziķe Ellija Goldinga, pankroka leģenda Igijs Pops un elektroniski sapņainā franču grupa M83. Positivus festivālā, kas šovasar svinēs savu desmito jubileju, uzstāsies arī tādi mākslinieki kā Years & Years, Hot Chip, Air, John Newman, Grimes, Charles Bradley, Richard Hawley, Mercury Rev, Wolf Alice, Oh Wonder u.c.

Līdz festivāla sākumam gaidāmi vēl vairāki paziņojumi par māksliniekiem, kas uzstāsies uz Positivus sešām skatuvēm, tostarp galvenajām. Līdz šim izziņotā programma:

Ellie Goulding / M83 / Iggy Pop / Years & Years / Hot Chip / John Newman / Air / Wolf Alice / Grimes / Richard Hawley / Mercury Rev / Charles Bradley / Oh Wonder / Seinabo Sey / C Duncan / Ho99o9 / San Fermin / Cigaretts After Sex / Arthur Beatrice / The Japanese House / Postaal / Choir of Young Believers / Alise Joste / Ozols / Dzelzs Vilks / Carnival Youth / Mielavs un Pārcēlāji / Skyforger / DaGamba / Satellites LV / Rīgas Modes / Super Besse

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!