Youtube piedāvā servisu YouTube Red

Raksta attēls - Youtube piedāvā servisu YouTube Red Foto: ekrānšāviņš

23.10.2015 / Parmuziku.lv

No 28. oktobra YouTube lietotāji ASV varēs izmēģināt jauno servisu YouTube Red. Šī būs iespēja skatīties youtube video bez reklāmām arī offline režīmā. Ekskluzīvi YouTube Red būs veidoti komēdiju šovus un citas ekstras. Plānots, ka ar laiku šis pakalpojums būs pieejams arī citos pasaules reģionos.

Tostarp YouTube Red piedāvās sasaisti ar Google Play Music strīmošanas servisu, kas neatkarīgas aplikācijas veidolā būs pieejama sākot no 2015. gada Ziemassvētkiem. Tiek solīts plašāks mūzikas katalogs un parocīgs aplikācijas lietojums. YouTube Red abonēšana izmaksās 9.99 dolārus, taču lielākā daļa youtube satura joprojām būs bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!