Aicina jaunās grupas pieteikties iespējai uzstāties Zinību dienas svētkos

Raksta attēls - Aicina jaunās grupas pieteikties iespējai uzstāties Zinību dienas svētkos Publicitātes foto

12.08.2015 / Parmuziku.lv

1.septembrī Spīķeru kvartālā norisināsies Zinību dienas svētki, kuros Rīgas skolēni un studenti tiek aicināti kopīgi nosvinēt jaunā mācību gada sākumu. Uz pasākuma skatuves līdzās jau pazīstamiem mūziķiem kāps arī jaunas mūzikas grupas. Koncerta organizatori ir sākuši šo mūziķu atlasi un aicina pieteikties jaunās mūzikas apvienības.

Svētku laikā Spīķeru kvartāla laukumā paredzētas ne tikai dažādām aktīvas un atraktīvas radošās darbnīcas, bet arī īpašas jauno mūzikas grupu performances. Savukārt pasākuma kulminācijā uz skatuves kāps rīmju meistars Edavārdi, neparastā dziedātāja MNTHA un populārā pašmāju grupa MUSIQQ.

Jauno grupu koncerta mērķis ir palīdzēt attīstīt jauno mūziķu uzstāšanās prasmes un uzstāšanās kultūru, kā arī nodrošināt platformu jaunajiem mūziķiem, kur demonstrēt sevi plašākai auditorijai,

portālam parmuziku.lv pastāstīja Spīķeru kvartāla komunikācijas speciāliste Elīna Pundure.

 

Koncertā katrai grupai atvēlētais uzstāšanās laiks būs 20 minūtes.

Mūziķus, kuri vēlas pieteikt savu uzstāšanos Zinību dienas svētkos, aicina sūtīt pieteikumu uz . Tajā ir jāiekļauj neliels apraksts par grupu un vismaz vienas dziesmas ieraksts mp3 formātā. Koncerta organizatori pieteikumus gaidīs līdz 20.augustam. Koncertam apstiprinātās grupas tiks paziņotas pēc 24.augusta Spīķeru kvartāla mājas lapā www.spikeri.lv. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!