Ar koncertu Cēsīs atgriežas Baby Dee

Raksta attēls -  Ar koncertu Cēsīs atgriežas Baby Dee Publicitātes foto

09.06.2016 / Parmuziku.lv

Turpinoties pasākumu sērijai “Zemlika nāk…”, 2. jūlijā ar koncertu terasē “Zaļa Zāle” Cēsīs atgriežas amerikāņu mūziķe un māksliniece Baby Dee.

Pirms gandrīz astoņiem gadiem, 2008. gada novembrī, Baby Dee Rīgā viesojās pirmoreiz. Tā gada sākumā bija izdots viņas albums “Safe Inside the Day”, ar kuru māksliniece sāka izpelnīties plašāku ievērību. Ja pirms tam Dī (Baby Dee īstais vārds ir Dī Norisa (Dee Norris)) atpazina kā ielu un performanču mākslinieci un plašāku muzikālo kolektīvu dalībnieci (“Current 93”, “Antony and the Johnsons” u. c.), tad kopš minētā ieraksta mākslinieci daudzi uzskata par pēdējās dekādes ekstravagantāko atklājumu.

Pēc 2008. gadā aktuālā “Safe Inside the Day” dienasgaismu ieraudzījuši gan studijas ieraksti “A Book of Songs for Anne Marie” un “Regifted Light”, gan koncertieraksts “Baby Dee goes down to Amsterdam”, gan kopīgi ar Little Annie izdotais ieraksts “State of Grace”.

2013. gada jūnijā Baby Dee atgriezās Latvijā jau ar trim koncertiem – Rīgā, Liepājā un Cēsīs. Jau tovasar mūziķes prātā bija jauns ieraksts – “I Am A Stick”, kurš izdevniecības “Tin Angel Records” paspārnē klajā nāca viņvasar. To ierakstīt palīdzējuši bundzinieks Alekss Neilsons (Alex Neilson), saksofonists Kolins Stetsons (Colin Stetson) un vēl vairāki viesmūziķi. Lai arī Dī koncertos uzstājas reti un katra reize ir īpašs notikums, pēc koncertiem leģendārajā Cafe Oto Londonā un Primavera festivālā Barselonā māksliniece ļoti labprāt atgriezīsies Latvijā, lai vienīgo koncertu sniegtu terasē “Zaļa Zāle” Cēsīs. Pēc tā, septembrī, gaidāma kopīga turneja ar apvienību “Swans” pa Amerikas Savienotajām Valstīm.

Arī šovasar kultūras terasē “Zaļa Zāle” Cēsīs gaidāmi trīs koncertvakari sērijas “Zemlika nāk...” ietvaros. Baby Dee koncerts Cēsīs būs jau otrais no tiem.

Biļetes uz Baby Dee koncertu Cēsīs nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē inernetā Bezrindas.lv. To sākuma cena šobrīd – 15.00 EUR. Tuvojoties koncertam, biļetes kļūs dārgākas. Pārdošanā ierobežots skaits biļešu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!