Elizabete Balčus nodod klausītājiem kompozīciju no topošā albuma

Raksta attēls - Elizabete Balčus nodod klausītājiem kompozīciju no topošā albuma

18.05.2016 / Parmuziku.lv

Mūziķe Elizabete izdod dziesmu “Behind the castle”. To ierakstīja un miksēja Silvestrs Zemgals, bet māsterēja austrālietis Ben Lustig.

“Šīs dziesmas iedvesma man radās lasot F.Kafkas romānu “Pils”. Tā ir par tiekšanos pēc kaut kā, kas varbūt nemaz neeksistē. Bet ja arī eksistē, tad varbūt tikai mūsu prātos. Un tie kā projekcijas, zibšņi vai taureņi, - aizved uz vēl dziļākām dzīlēm, kurās meklējam formu nemateriālajam”.

Elizabete Latvijas neatkarīgās mūzikas skatuvē darbojas kopš 2011.gada. Žanriski sliekusies akustiska drīmpopa, barokpopa virzienā, bet šobrīd nonākusi pie elektro-akustiska un neopsihodēliska skanējuma. Tādās noskaņās iecerēts arī albums. Albuma nosaukums un izdošanas datums pagaidām paliek neatklāts, bet zināms, ka tajā būs 13 kompozīcijas gan latviešu, gan angļu valodā. 

Ar topošā albuma materiālu māksliniece aicina iepazīties koncertos: 21.05. Muzeju naktī – plkst. 21:00 Eiropas Savienības mājā, savukārt 01:00 radio H2O veidotajā muzeju nakts pasākumā naktslokālā “Autentika – B2”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!