Noskaties Elizabetes Balčus jauno video

Raksta attēls - Noskaties Elizabetes Balčus jauno video Ekrānšāviņš

16.10.2015 / Parmuziku.lv

Dziedātāja Elizabete Balčus publiskojusi koncerta video dziesmai Behind the Castle, ierakstītu Baltās nakts Zundas sādžas pasākuma ietvaros.

Dziedātāja Elizabete Balčus ir zināma kā grupas Sus Dungo dalībniece un arī kā solo māksliniece. Elizabetes solo debijas albums Wooden Horse Latvijas ierakstu Gada balvas atzīts par 2011. gada Labāko debiju. Sākotnēji pieskaitīta pie dream popa un indie mūzikas izpildītājiem, šobrīd Elizabete labprāt eksperimentē ar elektroniskās mūzikas iespējām, tostarp arī dziesmā Behind the Castle.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!