EZERI aicina uz debijas albuma pirmā singla prezentāciju

Raksta attēls - EZERI aicina uz  debijas albuma pirmā singla prezentāciju Publicitātes foto

01.07.2016 / Parmuziku.lv

Pirmdien, 4.jūlijā plkst.19.00 notiks projekta EZERI singla "Old Hands" prezentācija un neliels koncerts kinoteātrī Bize, Elizabetes ielā 37-2. Pasākuma laikā grupa plāno arī ziņot par sava debijas albuma iznākšanu, kura prezentācija ir paredzēta 15. jūlijā Positivus festivāla ietvaros. Singlam "Old Hands" ir tapis arī īpašs videonoformējums, kura autors ir režisors Kristaps Lejiņš.

EZERI ir jauns un daudzološs mūzikas projects no Rīgas, kuru jau ir paspējuši ievērot un atzinīgi novērtēt vairāki mūzikas jumas pārstāvji, nosaucot par vienu no šī gada nozīmīgākajiem notikumiem mūzikā. EZERU dibinātājs un idejas autors ir dziedātājs, ģitārists un producents Miķelis Putniņš. Miķelis apgalvo, ka EZERI ir mūžīgi mainīgs projekts, kura mūzika neseko nekāda veida formulām - katrs skaņdarbs ir atšķirīgs gan formā, gan harmonijā. Mūziku ir ietekmējuši visdažādākie žanri - no eksperimentālas elektronikas līdz pat folkam, prātā paturot frī-džeza iedvesomojošo estētiku.

EZERI sāka 2016. gadu ar solo tūri Itālijā, dziesmas "izģērbojot" līdz pašam kaulam - elektriskajai ģitārai un balsij, taču šobrīd, ar bundzinieka Krišjāņa Bremša un basģitārista Kristiana Priekuļa dalību, grupa jau ir kļuvusi par trio. Lai gan šobrīd koncerti ir akustiski, atstājot elektronikas pusi mājās, trio to kompensē ar entuziastiskām un emocionālām performancēm. EZERU mērķis ir radīt darbus, kas pēta popmūzikas mežonīgo pusi, dodot klausītājām skaņu telpu, kurā iegrimt.

Lai arī pirmdienas pasākumā ieeja ir brīva, jāņem vērā, ka vietu skaits ir ierobežots – kino Bize spēj uzņemt tikai 50 apmeklētājus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!