Grupa "Dead City Holidays" aicina uz Live Ep tūres noslēguma koncertu

Raksta attēls - Grupa "Dead City Holidays" aicina uz Live Ep tūres noslēguma koncertu Publicitātes foto

31.05.2016 / Parmuziku.lv

Pašmāju alternatīvā roka apvienība “Dead City Holidays”, kuri ar savu pašnosaukto Live Ep albūmu jau paspējuši paviesoties lielākajās Latvijas pilsētās, ar lielu prieku aicina uz tūres noslēguma koncertu Rīgā, 10. Jūnijā, Latvijas 1 rokkafejnīcā. Koncertā uzstāsies arī “Cacophonics” un “Ghettozloba”.

“Dead City Holidays” pirmās idejas meklējamas 2014. gada nogalē, kad, sanākot kopā līdzīgi domājošiem cilvēkiem, izskanēja pirmie akordi un nobružātie ritmi. Grupa sevi varētu pieskaitīt pie vairākiem žanriem reizē, taču tās skanējums, ar bagātīgiem ģitāras elementiem un izteikti melodisku vokālu, ir pievilcīgs, ne tikai alternatīvās mūzikas kalējiem, bet arī populārās cienītājiem. Līdz šim ir arī izveidotas divas vizuālas versijas kompozīcijām “Scenārijs” un “Dialogs”.

Kopējo kokteili veido cilvēki, kuri sevi ir pierādījuši, gan rokmūzikas dziļajā gruntī, tā arī citu mūzikas žanru pasaulē. Sastāvā: Mārtiņš Leja (vokāls), Jānis Zariņš (bungas), Oskars Zariņš (ģitāra), Krists Kazaks (ģitāra), Kristaps Ezeriņš (bass).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!