Dead City Holidays (DCH), izdod jaunu dziesmu "Tici"

Raksta attēls - Dead City Holidays (DCH), izdod jaunu dziesmu "Tici" Ekrānšāviņš no video

25.08.2020

Jaunākā grupas DCH dziesma ir otrais singls no rudenī gaidāmā albuma.

Dziesmas “Tici” teksta autors, Mārtiņš Leja, saka: “Es ticu, ka mums visiem piemīt spējas palīdzēt, varbūt, pat dziedēt. Dažreiz tas var kļūt kā dzinulis lielākai vai mazākai atlabšanai, ja atrodam sevī iespēju atbalstīt vienam otru bez uzaicinājuma. Par to arī ir kompozīcija - Tici. Viss, kas ir jāizdara, ir jānotic un jāatrod pareizais virziens. Prātā, sirdī un darbībās. Pārējo lielie spēki saorganizē paši. 

"Dead City Holidays" dalībniekiem 2018. gadā radās ideja, ka nepieciešamas ir pārmaiņas sakarā ar nelielo sastāvu maiņu, kur tā brīža bundzinieku Jāni Zariņu nomainīja Matīss Bērzs, kas sevi aizvien pierāda kā labu ritma turētāju, spēlējot kopā ar Fēliksu Ķiģeli. Tika pieaicināts mākslinieks un operators Oskars Lūsis, ar kuru kopā tika veidota jaunā identitāte. Sadarbībā ar Oskaru tika iemūžināti klipi visām paredzētajām albuma dziesmām un kopā ar dizaineri Sabīni Ostrovsku, izstrādāts arī jauns logotips. Turpinot sadarbību ar inženieri Kārli Šteinmani, tika realizēta iecere ierakstīt DCH pirmo lielizmēra albumu. Paralēli DCH, grupas dalībnieki sevi realizē tādos projektos kā Indygo, All day long, Do Studija u.c. 

Šobrīd jau ir zināms, ka grupa plāno izdot visa albuma dziesmām video versijas.
Grupas vēsturē, līdz šim brīdim kontā ir 2016. gadā izdotais EP (dzīvā ieraksta) albums. 
Noskaties dziesmas "Tici" video.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!