Grupa "The Factor" izdod albumu "POWER PLAY" un aicina uz prezentācijas koncertu

Raksta attēls - Grupa "The Factor" izdod albumu "POWER PLAY" un aicina uz prezentācijas koncertu Foto: Lita Krone/ Leta

07.06.2016 / Parmuziku.lv

Grupas "The Factor" albuma "POWER PLAY" prezentācijas koncerts notiks 10. jūnijā metālmūzikai neierastā klubā “One One” (Šarlotes iela 18a). Publiku iesildīs brāļi no Latgales - “Green Novice” un ballīšu neprāts - “Bloody Heels”. Durvis tiks vērtas no plkst. 20:00. Pēc koncerta, no plkst. 24:00, ballīte “Darbnīcā” ar DJ Grautiņš.

Savu otro albumu grupa raksturo kā agresīvu un spēcīgu. Pirmās idejas tika fiksētas jau pirms četriem gadiem, "The Factor"  debijas albuma “Ļauj man dzert!” koncertu maratona laikā, un precīzi atspoguļo grupas dalībnieku sajūtas - ātri un tieši ar draugiem un spēku pret sāpēm un netaisnību!

Klausītājiem jau  pazīstamos albuma singlus “Manimal” un “Wrench” papildinājušas dziesmas: “Pointless Arrogance”, “Sins”, “Jack On Pills”, “Shevil”, “Stone Cold Friend”, “Midnight Caller”, “Fair Game” un “Equilibrium”.
 


“POWER PLAY” taustāmā versijā būs pieejams CD formātā ar īpašu noformējumu, iekļaujot dziesmu tekstus un plakātu. Albums ierakstīts "KS Records" studijā Mārupē, grupas studijas skaņu inženiera Kārļa Šteinmaņa īpašā uzraudzībā.
 
Grupa šogad uzstāsies festivalā KLANG! un Oktobrī dosies tūrē uz Šveici un Vāciju.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!