Coma - This Side of Paradise

Raksta attēls - Coma - This Side of Paradise

21.10.2015 / Alise Pabērza

Ķelnes kosmiskā tehnopopa duets Coma prezentē savu jauno albumu This Side of Paradise.

Ja paradīzi vajadzētu noraksturot ar kādu albumu, iespējams, ka tas varētu būt šis albums. Viegli gaisīga elektroniskā mūzika, kas absolūti neasociējas ar klasiskajiem priekšstatiem par tehno mūziku, bet tomēr šis divu jaunskungu duets sevi pozicionē tieši tā - kā techno pop duo. 2007. gadā pirmo reizi kāpuši uz skatuves kādā no Ķelnes festivāliem, puiši aktīvi uzstājas Vācijā un arī ārpus tās, jau vairāku gadu garumā. Tomēr liekas, ka plašāku atpazīstamību pasaulē viņi varētu iegūt tieši ar šo albumu.

Kompozīcijas šajā albumā patīkami virknējas viena aiz otras un, klausoties albumu, veido tādu kā nepārtrauktības sajūtu, kuru pavada jau iepriekš pieminētā viegli gaisīgā un pat meditatīvā noskaņa. Šajā albumā nav sastopami elektroniskajai mūzikai pēdējā laikā tik ļoti izteiktie smagie bīti, izteiktas sakāpinājuma un paužu vietas. Savukārt albumā iekļautā The Wind kompozīcija ir tapusi kopā ar brazīliešu izcelsmes vācu dziedātāju Dillon, un šī dziesma, iespējams, pat ir spējīga pretendēt uz vieglas popdziesmas statusu, kas izkāpj ārā no klasiskas elektroniskās mūzikas žanra robežām. 

Kam patiks: darba ļaudīm, kuriem fonā ir nepieciešamība pēc neuzkrītošas mūzikas, ikdienas nogurdinātajiem, kas meklē nomierinošus toņus sev apkārt, mierīgas elektroniskās mūzikas cienītājiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!