Gas of Latvia ar jaunu video aicina uz koncertu

Raksta attēls - Gas of Latvia ar jaunu video aicina uz koncertu Publicitātes foto

14.05.2018 / Parmuziku.lv

Ilggadējais eksperimentālās elektroniskās mūzikas projekts Gas of Latvia piedāvā jaunu videoklipu un audiovizuālo programmu. Kolorītajā priekšnesumā svaigā veidā savienoti elementi no idm, tehno, drum&bass, dub un industrial mūzikas, kas ir GOL atgriešanās pie 90-to reivu nepieradinātā gara.

GOL sastāvā šobrīd ir projekta dibinātājs un mūzikas autors Andris Indāns un jauno mediju māksliniece Zane Zelmene ar videoprojekcijām. Abi dalībnieki izpilda arī "Garden of Illusions" virtuālo 3D tēlu kustības. GOL jaunais video apvieno jaunāko tehnoloģiju vizuālo mākslu, nepieradinātu mūziku un metafiziku. Izmantojot datoranimāciju, tajā atainotas pasaules, kuras atrodas ārpus fizisko parādību robežām. Video autore Zane Zelmene, 3D kustību ieraksts - Andis Misjūns.

Tuvākais Gas of Latvia koncerts būs šonedēļ, 19. maijā Rīgā, klubā "Golden", deju mūzikas pasākumā "klik-klak".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!