“MyRadiantU” izdod debijas albumu “The City of Love”

Raksta attēls - “MyRadiantU” izdod debijas albumu “The City of Love” Publiciātes foto kolāža

12.05.2016 / Parmuziku.lv

“MyRadiantU” klausītāji tuvāk iepazina konkursa "Supernova 2016" atlasē, kurā grupa startēja ar dziesmu “We Will Be Stars”, bet “MyRadiantU” dziesmas noteikti būs dzirdētas arī radio. Tagad radio singli “Mysterious Lover”, “Going All the Way”, “Best Friend Forever” un vēl septiņas dziesmas angļu valodā indie popa stilistikā atrodamas grupas debijas albumā “The City of Love”.

Dziesmu vārdu un mūzikas autors ir Janis Driksna, iedvesmu smeļoties no savas personīgās pieredzes  un emocijām. Kopā ar savu sievu un arī muzikālo sabiedroto Ilzi viņš sešus gadus dzīvoja Nīderlandē: “Šis albums ir kaut kas tāds, ko mēs vēlējāmies atvest mājās no Amsterdamas  - mūsu piedzīvojumi, pārdzīvojumi un iespaidi.”

Esot Nīderlandē, Janis iepazinās ar producentu Renē de Frīsu. Abi kļuvuši par labiem draugiem un nonākuši pie vienošanās. Par to, ka Janis viņam uzbūvējis studiju, Renē ierakstījis “MyRadiantU” albumu. Savukārt māsters tika uzticēts Martinam Gronefīldam.

“MyRadiantU” šajā vasarā būs dzirdami koncertos pilnā sastāvā. Grupā šobrīd muzicē grupas līderis Janis Driksna, vokāliste un taustiņinstrumentāliste Ilze Zābaka, basģitārists Didzis Bordo, kurš ir arī albuma dizaina autors, kā arī bundzinieks Kaspars Pļavnieks. Tuvākais grupas koncerts notiks pēc mēneša  - 4. jūnijā Akustiskās mūzikas festivāla “Sudraba kaija” ietvaros Lielupes pilskalna akustiskajos koncertos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!