Grupa “MyRadiantU” izdod singlu “A Wolf With A Lamb’s Heart”

Raksta attēls - Grupa “MyRadiantU” izdod singlu “A Wolf With A Lamb’s Heart”

12.09.2016 / Parmuziku.lv

Šoruden grupa “MyRadiantU” izdod singlu “A Wolf With A Lamb’s Heart” no joprojām aktuālā grupas debijas albuma “The City Of Love”.

Dziesmas “A Wolf With A Lamb’s Heart” mūzikas un vārdu autors ir Janis Driksna, aranžētāji ir Renē de Frīss (Rene de Vries) un Paulis Grīnhofs. Kā atklāj dziesmas autors, dziesma vēsta “par paradoksu starp cilvēka ārējo un iekšējo pasauli, un to, cik tās dažkārt mēdz būt atšķirīgas un savstarpēji konfliktējošas”. “Ne vienmēr tas, kas notiek mūsu iekšpusē, atspoguļojas arī ārēji un otrādi. Tomēr svarīgākā ir mūsu attieksme un motīvi jeb tas kāda, ir mūsu „sirds“,” teic Janis Driksna.

Kā zināms, grupas debijas latē “The City of Love” skan klausītāju vērtējumam jau iepriekš nodotie singli “Going All The Way”, “The City of Love”, kā arī citi.

Grupa turpina strādāt pie jauniem singliem, tostarp latviešu valodā, kā arī gatavo jaunu koncertprogrammu. “MyRadiantU” muzicē grupas līderis Janis Driksna, vokāliste un taustiņinstrumentāliste Ilze Zābaka, basģitārists Didzis Bordo, kurš ir arī singla dizaina autors, kā arī bundzinieks Kaspars Pļavnieks.

Albumu “The City Of Love” un singlu “A Wolf With A Lamb’s Heart” iespējams iegādāties interneta veikalā ekase.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!