15 skaistas dziesmas par mīlestību no grupas "Prāta Vētra" repertuāra

Raksta attēls - 15 skaistas dziesmas par mīlestību no grupas "Prāta Vētra" repertuāra Foto: Leta/ Ieva Makare

14.02.2017 / Parmuziku.lv

Ja nevari izteikt savas sajūtas vārdiem, nospēlē dziesmu! Svētā Valentīna dienā piedāvājam noklausīties, cik daudzveidīgi mīlestību apdzied grupa "Prāta Vētra".

Spogulīt, spogulīt

"Un viņš teica: Nav nozīmes meklēt paradīzē vai peklē, bet, ja reiz satiksi to, sauksi par savējo.” Dziesma "Spogulīt, spogulīt" ir viena no "Prāta Vētras"  visromantiskākajām dziesmām.

Love Song

Kā vēsta nosaukums, šī ir Mīlestības dziesma, bet nekāda tipiskā. "Love Song" pauž to, ka to tukšumu sirsniņā var piepildīt tikai cilvēks pats. Dziesma atrodama albumā "Veronika".

Meklēt vienam otru

"Manis nav, vēl nav manis daudz.Debesīs vēl esmu auklējams. Zvaigznēs lasīt protu. Mūsu liktenis būs meklēt vienam otru." Dziesma "Meklēt vienam otru" pa prātam būs romantiķiem, kas tic mīlestībai.

Romeo Džulieta

"Vai uz Zemes vēl ir mīlestības garša?" To jautā grupa dziesmā "Romeo Džulieta". Mums jau gribās mīlestību kā filmās, bet, vai tas ir vajadzīgs?

Kaķēns, kurš atteicās no jūrasskolas

"Jau augustā mūsu mīlai bija beigas, Rokzvaigzne atņēma Tevi man bez steigas." Dziesma par mīlestības beigām.

Galvā tikai sievietes

"Atkal galvā sievietes, Nedarbi un mīlas valsis. Bez intelektuālas ievirzes Nāk vakars, gribas padauzīties." Viena no "Prāta Vētras" vaļsirdīgākajām dziesmām.

Neatgriešanās

"Tagad mums jādala smiekli un asaras. Saule, mēness ziemas un vasaras, septiņas dienas, rīti un vakari, Vai tas nav par daudz?" Dziesma par spēju būt attiecībās un tajā pašā laikā turpināt pašam savu ceļu.

Maybe

Viens no "Prāta Vētras" veiksmīgākajiem singliem"Maybe" stāsta par to, kā mīlestība mūs iemāca dalīties.

Ja Tikai Uz Mani Tu Paskatītos

"Lai notiek, būšu vēl viena salauzta sirds un glāze, un pudelē 100% spirts," dziesmā "Ja Tikai Uz Mani Tu Paskatītos" sevi atpazīs visi nelaimīgiem mīlētāji.

Vēl Viena Klusa Daba

"Viss, kas bijis starp mums vēl ir te siltās vasaras ēnā paliec klusi un neaizej redzi, saule jau riet lēnām, " dažreiz mīlestība beidzās un paliek skaistas atmiņas, par to mums vēsta albuma "Vēl Viena Klusa Daba" tituldziesma.

Ēdenes Dārzs

"Ir rīts un kā aizliegts ābols smaržo mūsu dārzs. Un tu manī kā spogulī skaties acīm ieplestām. Kautrīga mazliet." Iemīlēšanās sajūtas skaistums saklausāms dziesmā "Ēdenes Dārzs".

Ko tu vēl domā?

"Ko tu domā, ko tu vēl domā? Mums mirdzēs acis un zibēs spārni un mums būs skaisti bērni." Dažreiz mīlestība ilgst vienu vasaru, citu reizi flirts pāraug nopietnās jūtās, šķiet, tāds ir dziesmas "Ko tu vēl domā?" vēstījums. Ko tu domā? Vajag taču pamēģināt!

Tavas mājas manā azotē

"Uz manas ielas nav ne mājas, ne sienas, nav pat vietas vārtrūmē, bet zini, Mīļā, tavas mājas manā azotē." Dziesma par to mirkli, kad mīļotais cilvēks dot tev māju sajūtu.

Starp Divam Saulēm

"Starp divām saulēm izvēlēties mīļāko un iemīlēties." Mīlestību mēs varam skatīt plašos mērogos.

Miljoniem, Miljardiem

"Un, kad tu dzisīsi, tad arī es Mainīšu pasaules, Vai gribu vai nē." Dziesma par divu dvēseles radinieku satikšanos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!