Prāta Vētra piedāvā koncertvideo dziesmai “Pašu dārgāko”

Raksta attēls - Prāta Vētra piedāvā koncertvideo dziesmai “Pašu dārgāko” Ekrānšāviņš no video

06.11.2018 / Parmuziku.lv

Prāta Vētra publicē live video dziesmai “Pašu dārgāko” no tūres noslēguma koncerta Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē. Video, kura režisors ir Kaspars Roga, montāžas režisors - Juris Matuzelis un galvenais operators - Mantas Šatkus, atklāj unikālus skatus no putna lidojuma ar 60 000 skatītāju un ir daļa no “Skārda bungu tūres” koncertieraksta, kura izdošana DVD formātā paredzēta 15.novembrī.

Kavējoties atmiņās par Prāta Vētra grandiozāko vasaras šovu, grupas menedžments atskatās arī uz darbu, kādu plašā koncerttūres komanda ieguldīja koncertšovu tapšanā. Iespaidīgās skatuves celtniecība nedēļas garumā, mēģinājumi, augstākā līmeņa apskaņošana, rosība aizkulisēs - tā ir tikai daļa no visa, kas šo neaizmirstamo piedzīvojumu padarīja iespējamu. 

Koncertierakstu pilnā garumā turpini bez maksas skatīties LMT Viedtelevīzijā vai izmanto iespēju to nomāt vimeo.com. Savukārt DVD formātā tas būs pieejams jau no 15.novembra Ekase.lv un mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!