7 noderīgas lietas, kas jāzina “Prāta Vētras” Liepājas koncerta apmeklētājiem

Raksta attēls - 7 noderīgas lietas, kas jāzina “Prāta Vētras” Liepājas koncerta apmeklētājiem Publicitātes foto

17.08.2016 / Parmuziku.lv

Sestdien, 20. augustā Liepājā, stadionā “Daugava” Jūrmalas parkā 3. notiks grupas "Prāta vētra" koncerts ar īpašiem viesiem - grupu “Triānas parks”. Lai koncerts būtu īpašs notikums, ņem vērā sekojošo:

1. BIĻETES

Fanu zonas biļetes un sēdvietas ir izpārdotas. Taču biļetes joprojām var nopirkt eKase.lv, t/c Spice info centrā Rīgā un koncertzāles “Lielais Dzintars” kasē Liepājā par 25 eiro. Koncerta dienā biļešu cena pie ieejas 30 eiro.

2. KONCERTA SĀKUMS

 • Ieeja koncerta teritorijā no plkst. 18.00;
 • Koncerta sākums plkst. 20.00;
 • Plānotais beigu laiks plkst. 23:30.

3. IEEJA

Iekļūšana koncerta teritorijā notiks pa vienu ieeju - Stadiona “Daugava” centrālajiem vārtiem.

 • Ieejas biļetes būs iespējams noskenēt arī no mobilajām ierīcēm, tomēr, lai neveidotos rinda, lūdzam biļetes izprintēt un laicīgi sagatavot uzrādīšanai. Aicinām nepirkt biļetes no neoficiāliem pārdevējiem.
 • Bērniem līdz 7 (septiņu) gadu vecumam vecāku pavadībā ieejas biļete nav nepieciešama, ja bērns neaizņem atsevišķu sēdvietu.
 • Koncerta teritorijā būs paaugstinājums cilvēkiem ratiņkrēslos.
 • Neste klientu kartes īpašniekiem paredzēta atsevišķa ātrā ieja.
 • Fanu zonas biļešu īpašniekus lūdzam ierasties ĻOTI laicīgi, pretējā gadījumā, ņemot vērā skatuves specifiku, iekļūšana fanu zonā var būt apgrūtināta. Ieejas fanu zonā ir skatuves labajā un kreisajā pusē.

Koncerta teritorijā aizliegts ienest profesionālo foto un video tehniku, pašiņkātus (selfie stick), lietussargus, ēdienu un dzērienus,  ieročus, asus priekšmetus, ķiveres, velosipēdus, ievest dzīvniekus.

4. TRANSPORTS

Apmeklētāju ērtībai, kā arī drošības nolūkos, koncerta norises dienā paredzētas izmaiņas pilsētas satiksmes organizācijā, t.sk. arī papildus sabiedriskā transporta reisi Liepājā, kā arī vilciena reiss pēc koncerta uz Rīgu. Lai izvairītos no satiksmes sastrēgumiem pilsētā, iesakām uz koncertu doties ar kājām, sabiedrisko transportu vai velosipēdiem, kurus būs iespējams novietot apsargātā velonovietnē netālu no ieejas stadionā.

5. VILCIENS

AS “Pasažieru vilciens” nodrošina vilciena reisus:

 • Rīga – Liepāja 20.augustā plkst. 14.00 ar pieturām Jelgavā, Dobelē, Bikstos, Saldū un Skrundā. Vilciens pienāks Liepājā plkst. 17.15 un
 • Liepāja – Rīga 21.augustā plkst. 01.05 ar pieturām Skrundā, Saldū, Bikstos, Dobelē un Jelgavā. Vilciens pienāks Rīgā plkst. 04.15

Vilciena pasažieriem būs iespēja piedalīties loterijā, kuras galvenā balva  -  tikšanās ar grupu Prāta Vētra pirms koncerta Liepājā.

Lai garantētu vietu vilcienā, aicinām biļetes iegādāties savlaicīgi. Vairāk informācijas AS “Pasažieru vilciens” mājaslapā www.pv.lv

6. SATIKSMES IEROBEŽOJUMI

No 15. augusta līdz 22.augustam Liepājas pilsētā tiks noteikti šādi satiksmes ierobežojumi:

 • No 15.augusta līdz 22.augustam Liepu ielā no Peldu ielas krustojuma līdz Jēkaba Janševska ielai aizliegts stāvēt un apstāties, izņemot ar koncerta organizatoru izsniegtām atļaujām.
 • Autovadītājus lūdzam automašīnas novietot organizatoru norādītajās autostāvvietās (Jelgavas iela 37, Jaunā ostmala 3/5, Skolas iela 18, Rožu laukums 5/6, Jūras iela 16, Vecā Ostmala 54, Kūrmājas prospekts 30).
 • Vienvirziena satiksme tiks veidota posmā no Ūliha ielas un Kūrmājas prospekta krustojuma pa Zvejnieku aleju, Roņu ielu līdz Ūliha ielai, atļaujot automašīnas šajā posmā novietot ielu abās pusēs.
 • Koncerta dienā tiks slēgta satiksme Peldu ielā posmā no Liepu ielas krustojuma, izņemot transportu ar koncerta organizatoru izsniegtām atļaujām.
 • Vites un Hika ielā no Kūrmājas prospekta puses drīkstēs iebraukt tikai šajā teritorijā dzīvojošie.
 • Bezmaksas velosipēdu novietni parka terirotijā netālu no stadiona ieejas nodrošinās Liepājas kartinga halle.
 • No pulksten 16:00 satiksmi pastiprināti kontrolēs Valsts un Pašvaldības policija.

7. Pilsētas sabiedriskā transporta bezmaksas papildus reisi pēc koncerta.

AUTOBUSU bezmaksas reisi no pieturvietas “Līva” izbrauc plkst. 00:00

 •  „Līva – M.Ķempes iela” (kā 3. maršruts, sākot no pieturvietas „Līva”): Lielā iela – Peldu iela – Siena iela – Ezera iela – Ganību iela – Lauku iela – Dzērves iela – E.Tisē iela – Ganību iela – M.Ķempes iela.
 • „Līva – Slimnīca” (kā 6. maršruts, sākot no pieturvietas „Līva”): Lielā iela – Raiņa iela – Flotes iela – Krūmu iela – Ziemeļu iela – Ventspils iela – Pulvera iela – Cukura iela – Grīzupes iela – Slimnīca.
 •  „Līva – Karosta” Lielā iela – Raiņa iela – O.Kalpaka iela – Pulvera iela – Cukura iela –Ģenerāļa Baloža iela – Atmodas bulvāris.


TRAMVAJA bezmaksas reisi no pieturvietas “Pētertirgus”

 • pulksten 23:44  un pulksten. 23:49 “Pētertirgus– Brīvības iela” (sākot no pieturvietas “Pētertirgus”) Pētertirgus – Kurzeme – Koncertzāle – Esperanto iela – 5.vidusskola – Stacija – Dzelzceļnieku iela – Metalurgs – Brīvības iela.
 • pulksten 23:47  un pulksten. 23:53 “Pētertirgus - M.Ķempes iela” (sākot no pieturvietas “Pētertirgus”) Pētertirgus – Jūrmalas iela – Līvas laukums – Kandavas iela – Tukuma iela – Ventas iela – Vaiņodes iela – Ganību iela – Cieceres iela – M.Ķempes iela.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!