VIDEO: Agnese Rakovska ļauj ieskatīties koncertā no aizkulisēm

Raksta attēls -  VIDEO: Agnese Rakovska ļauj ieskatīties koncertā no aizkulisēm Ekrānšāviņš

16.12.2016 / Parmuziku.lv

4. decembrī kinoteātrī "Splendid Palace" ar audiovizuālu koncertu "Es visas tavas vienaldzības krāšu" uzstājās dziedātāja Agnese Rakovska. Pēteris Vīksna pasakaino koncertu iemūžinājis raitā video atskatā.

Koncertuzvedumā tika prezentēts albums "Vienaldzības", kurā, sadarbojoties ar producentiem Arni Račinski un Reini Klatenbergu, dziedātāja no jauna interpretēja Raimonda Paula melodijas. Albums pieejams gan digitāli, gan CD, gan vinila plates formātā.

Dziedātāja publiskojusi arī dziesmas "Jēriņš suitu baznīcas altārī" video, kas muzikāli iepriecina ar Ziemassvētku noskaņu, bet vizuāli sniedz priekšstatu aizvadītā koncerta norisē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!