Raimonds Pauls beidzot laimīgs! Maestro stāsta par sadarbību ar Agnesi Rakovsku (VIDEO)

Raksta attēls - Raimonds Pauls beidzot laimīgs! Maestro stāsta par sadarbību ar Agnesi Rakovsku (VIDEO) Foto: Linda Rutule

07.12.2016 / Parmuziku.lv

4. decembra vakarā uz krāšņās Splendid Palace skatuves izskanēja Agneses Rakovskas un Raimonda Paula audiovizuālais koncerts “Es visas tavas vienaldzības krāšu”. Koncerta laikā tika prezentētas dziesmas no jaunā albuma “Vienaldzības”, kas iznācis diska un vinila formātā.

Ar dziesmu "Vienaldzības" rudenī tika izziņots audiovizuālais koncerts ar nosaukumu Es visas tavas vienaldzības krāšu, kas notika 4. decembrī koncertzālē "Splendid Palace" kurā tiks prezentēts albums, kas ierakstīts sadarbībā ar producentiem Arni Račinski un Reini Klatenbergu, tādā veidā paverot jaunas iespējas interpretēt jau dzirdētas Raimonda Paula melodijas, un piešķirt skanējumu kompozīcijām, kuras nekad nav bijušas ierakstītas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!