Agnese Rakovska šarmē jaunākajā video dziesmai "Čakārnītis"

Raksta attēls - Agnese Rakovska šarmē jaunākajā video dziesmai "Čakārnītis" Ekrānšāviņš

11.10.2017 / Parmuziku.lv

Tuvojoties gada izskaņai, Agnese Rakovska piedāvā saviem klausītājiem solo koncertprogrammu “Vienaldzības” un piesaka to ar dziesmu "Čakārnītis".

Dziesmas mūzika autors ir Raimonds Pauls, vārdu - Vizma Belševica, video - Ivars Burtnieks. Dziesmas ierakstā piedalās stīgu kvartets "ReDo". Dziesma būs dzirdama koncertprogrammā "Vienaldzības".

Koncertu pavadīs stīgu kvartets “ReDo” un pianists Matīss Repsis. Koncertā tiks atskaņotas Raimonda Paula kompozīcijas no albuma “Vienaldzības” aranžijās, kuras jaunā komponiste Asia Ahmetjanova īpaši sagatavojusi stīgu kvartetam.

Dziedātāja aicina savus klausītājus piedzīvot šo muzikālo eksperimentu 16. novembrī Ziedoņa zālē, kas atrodas Latvijas Nacionālajā biliotēkā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!