Skaistākajās zelta rudens noskaņās tapis video Raimonda Paula skaņdarbam "Rudens ogle"

Raksta attēls - Skaistākajās zelta rudens noskaņās tapis video Raimonda Paula skaņdarbam "Rudens ogle" Ekrānšāviņš no video

02.11.2017 / Parmuziku.lv

Dziesma, kuras video filmēts Cēsīs, "Rudens ogle" iekļauta latviešu instrumentālās mūzikas sērijas "Gadalaiki" noslēdzošajā albumā "Gadalaiki. Rudens. Saksofons", kuru ieskaņojis saksofonisks Zintis Žvarts.

Sērijā “Gadalaiki” izdoti četri albumi “Gadalaiki. Ziema. Klavieres”, “ Gadalaiki. Pavasaris. Ģitāra”, “Gadalaiki. Vasara. Stīgas” un jaunākais “Gadalaiki. Rudens. Saksofons”. Albumos iekļauti latviešu dziesmu autoru skaņdarbi, no kuriem lielākā daļa līdz šim bija pazīstami tikai kā dziesmas, kuras komponējuši Raimonds Pauls, Uldis Marhilevičs, Imants Kalniņš, Mārtiņš Brauns, Ainars Virga, Emīls Dārziņš, Uldis Stabulnieks, Juris Kulakovs, Mārtiņš Freimanis un daudzi, daudzi citi.

2. novembrī Zintis viesosies LTV7 raidījumā “Dzīve šodien” LTV7, kur notiks arī skaņdarba televīzijas pirmizrāde. Sērijas albumi pieejami arī vienā kopīgā 4CD iepakojumā, ko iespējams pasūtīt šeit. CD "Gadalaiki. Rudens. Saksofons" pieejams šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!