Piemiņas albumā tiks izdoti agrāk nepubicēti Aivara Brīzes ieraksti

Raksta attēls - Piemiņas albumā tiks izdoti agrāk nepubicēti Aivara Brīzes ieraksti Publicitātes foto

15.10.2015 / Parmuziku.lv

22. oktobrī, dziedātāja Aivara Brīzes nāves otrajā gadadienā, tiks izdots dziesmu albums Ejam tālāk!, kurā apkopoti pazīstamākie Aivara izpildīto dziesmu ieraksti. Piemiņas albumā būs iekļauti arī agrāk nepublicēti ieraksti.

Izlasē būs atrodami tādi leģendārās grupas LĪVI grāvēji, kā Dzelzsgriezējs, Zābaku dziesma, Deviņvīru spēks, Kādā brīnišķā dienā un citas. Tāpat izlasē būs atrodams ieraksts no Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes rokoperas Lāčplēsis, kurā Aivars attēloja Koknesi, kā arī grupas Neptūns ieraksti.

Šajā piemiņas albumā tiks iekļauts arī agrāk nepublicēts Ulda Marhileviča un Māras Zālītes dziesmas Ai, cik maigi uz sejas krīt sniegs koncertieraksts, kurš tika fiksēts 2010. gada augustā Sakaslejas baznīcas dārzā. Šo dziesmu Aivars dziedāja duetā ar Aiju Andrejevu un to šogad restaurēja producents Edijs Gņedovskis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!