Aicina jaunos dziesminiekus pieteikties festivālam "Bardu rudens 2016”

Raksta attēls - Aicina jaunos dziesminiekus pieteikties festivālam "Bardu rudens 2016” Festivāla "Bardu rudens 2016" publicitātes foto

22.09.2016 / Parmuziku.lv

13. starptautiskais bardu un folkmūzikas festivāls "Bardu rudens 2016” šogad norisināsies no 15. līdz 20. oktobrim Rīgas Kultūras un atpūtas centrā Imanta un Sv.Pestītāja Anglikāņu baznīcā.

15. oktobrī 16.00 festivāla ietvaros notiks tradicionālais „Jauno bardu saiets”. Tajā aicināti piedalīties jaunie (bez vecuma ierobežojuma), mūzikas un dzejas iedvesmotie dziesminieki. Noslēdzoties koncertam, pēc skatītāju izvēles, vienam no dalībniekiem tiks dota iespēja piedalīties „Bardu rudens 2016” noslēguma koncertā 20. oktobrī.

Jaunos dziesminiekus aicinām pieteikties līdz 5. oktobrim, nosūtot īsu savas radošās darbības aprakstu un kontaktinformāciju uz e-pasta adresi . Plašāku informāciju var uzzināt, zvanot pa tālruni +317 67181939. Ieejas biļetes „Jauno bardu saieta” koncertā EUR 2. Pieejamas stundu pirms koncerta Kultūras un atpūtas centrā IMANTA.

 Festivāla „Bardu rudens 2016” noslēguma koncerts Sv.Pestītāja Anglikāņu baznīcā notiks 20. oktobrī 19.00. Tajā Latviju pārstāvēs dziesminieki Jānis Holšteins (Goran Gora), Anete Kozlovska, Haralds Sīmanis un “Jauno bardu saieta” dalībnieks. Pēc iepriekšējā gada atsauksmēm festivālā atkārtoti aicināts piedalīties Ukrainas dziesminieks Viktors Pašņiks (Viktor Pashnyk), kurš ar savu bandūras spēli un dziesmām saviļņoja klausītājus pērn. Dalībnieku vidū arī Pols Kataldo (Paul Cataldo) no ASV un Mečislavs Litvinskis  (Mieczyslaw Litwinski) no Polijas, kā arī lietuviešu dziesminieki Algirds Klova (Algirdas Klova), Ļucija Vaicenavičūte (Liucija Vaicenavičiūtė), Žemīna Trinkūnaite (Žemyna Trinkūnaitė) un Milda Andrijauskaite (Milda Andrijauskaitė).

Biļetes uz noslēguma koncertu iegādājamas „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā, kā arī norises vietā stundu pirms koncerta.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!