Aija Vītoliņa izziņo koncertu "My Baby Shot Me Down"

Raksta attēls - Aija Vītoliņa izziņo koncertu "My Baby Shot Me Down" Foto: Marina Ignatjeva

09.09.2016 / Parmuziku.lv

Lai arī gana aizņemta jaunās, ikgadējās kabarē veida šovprogrammas tapšanā, Aija Vītoliņa nolēmusi iepriecēt klausītājus ar vēl vienu solo lielkoncertu. Tas notiks 19. oktobrī mūzikas namā "Daile".

Līdzīgu programmu Aija piedāvāja jau pavasara lielkoncertā, kad ar īpaši rūpīgi atlasītu un sagatavotu dažādu mūzikas stilu kokteili "My Baby Shot Me Down" uzstājās kopā ar tādiem lieliskiem mūziķiem kā Kārlis Auzāns (čells, ģitāra), Mārcis Auziņš (ģitāra), Kristaps Vanadziņš (taustiņinstrumenti) un Rūdolfs Dankfelds (sitaminstrumenti).

Grupas sastāvs nav mainījies, taču programmai klāt nākušas vairākas jaunas nianses.

"Tagad ar lielāku pārliecību varu teikt, ka šī ir kāda mana iekšējā stāvokļa dažādu sajūtu filtrācija, pārdzīvošana, izdzīvošana caur man neierastas mūzikas žanru izpildīšanu," komentē Aija, atsaucoties uz pieredzi, kas gūta pirmajā savā lielkoncertā pavasarī.

"Nebūs manās agrākajās koncertprogrammās ierastā mierīgā dienvidnieciskuma un apcerīga dramatisma, bet būs dauzīšanās, eksperimenti ar skanējumu un sajūtām. Neko nevajag uztvert pārāk nopietni. Brīdis, ko pavadīsim kopā, vienkārši būs pavadīts labi!"

Arī šoreiz tiks izspēlētas gan dažādu stilu un laiku mākslinieku dziesmu kaverversijas, ko aranžējuši Kārlis Auzāns un Mārcis Auziņš, gan īpaši šai programmai rakstītas katra grupas dalībnieka oriģinālkompozīcijas. Visi ir spēcīgas un harizmātiskas personības Latvijas mūzikas arēnā, tādēļ arī radītās dziesmas ir muzikāli dažādas un, kā atzīst Aija, brīžiem viņas vokālam izaicinošas.

"My Baby Shot Me Down" ir sajūtas par diviem, par mums, par to, ka reizēm aizejam viens no otra, lai atkal satiktos,

viņa raksturo arī koncerta pamatideju.

"Aizejam, lai atkal satiktos citā formā. Labāki. Gudrāki. Pieredzējušāki. Man patīk, ka mums tiek dotas iespējas kardināli mainīt savas dzīves noteikumus, izmainot arī notikumus. Tādēļ to daru arī šoreiz, apzināti ejot prom no sev tik tuvā un iemīlētā tango, izdziedot vienus no skaistākajiem skaņdarbiem, kas radīti pirms pusgadsimta, kā arī jaunas muzikālas kompozīcijas."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!